Wpis z mikrobloga

@r0bs0n: rozumiem nie lubić PiSu, czy Ziobry, ale robienie sobie żartów z osoby, która jest ciężko chora na nowotwór złośliwy, to jest już jakieś barbarzyństwo.
  • Odpowiedz
@ziemniaczor: Nie dehumanizacja, tylko ludzie wątpią w prawdziwość tego raka który przyszedł po przegranych wyborach. W tej partii juz kremowali ludzi w Albanii, co nie znaczy że ma nam być szkoda skremowanych.
  • Odpowiedz
rozumiem nie lubić PiSu, czy Ziobry, ale robienie sobie żartów z osoby, która jest ciężko chora na nowotwór złośliwy, to jest już jakieś barbarzyństwo.


@BlueTony: gazeta Stonoga donosi, że Ziobro miał tylko wycinane jakieś polipy.
  • Odpowiedz
wszystko w porządku. życzę panu Zbyszkowi zdrowia.


@r0bs0n: to po co je wklejasz tak jakbyś coś sugerował?
Czy może po prostu nie potrafisz uzasadnić tak żeby nie zabrzmieć głupio, więc brniesz w sarkazm?
  • Odpowiedz
  • 0
@BlueTony: nie będę nic sugerował, bo każdy raczej widzi co jest na zdjęciach. opinie zostawiam oglądającym. coś sugerujesz? dla mnie powinien być zdrowy i sprawny żeby mógł być przesłuchany w sprawach w których jest podejrzany. jeśli jest niewinny to to udowodni. prawda?
  • Odpowiedz
nie będę nic sugerował, bo każdy raczej widzi co jest na zdjęciach. opinie zostawiam oglądającym. coś sugerujesz?


@r0bs0n: chcesz mnie wmanewrować w to abym sam ubrał w słowa coś czego ty nie potrafisz?
Patrzcie Ziobro wychodzi na własnych nogach z jakiegoś budynku - ściemnia że ma raka! xD
Powiem ci więcej, wyżej jest zdjęcie jak udziela wywiadu, dobre co?

dla mnie powinien być zdrowy i sprawny żeby mógł być przesłuchany w
  • Odpowiedz
  • 0
@BlueTony: bardzo ładnie ubrałeś to w słowa, dziękuję. Ty pewnie z drużyny "nie można się śmiać z chorych na raka, z papieży i z bozi"? to zgłoś mnie do prokuratora za heheszki.
  • Odpowiedz
@BlueTony: ja #!$%@? czepiasz się czarnego humoru na stronie słynącej poniekąd z tego xd
Dodatkowo to nie przypadkowy chory i biedny człowiek, tylko kawał skur....., który jest odpowiedzialny za tragedię, korupcję i próbne zmiany ustroju państwa na autorytarny.
Mogę śmiać się ze Stalina czy będziesz mieć o to bol dupy również?
  • Odpowiedz
bardzo ładnie ubrałeś to w słowa, dziękuję. Ty pewnie z drużyny "nie można się śmiać z chorych na raka, z papieży i z bozi"? to zgłoś mnie do prokuratora za heheszki.


@r0bs0n: Z drużyny śmiejącej się z homoseksualistów, transów i lewaków. Szczególnie jak mają raka i umierają, a najśmieszniej by było wtedy jakby np. taki Tusk zginął w wypadku samolotu, albo zachorował na nowotwór złośliwy i umierał, albo ktoś z twojej
  • Odpowiedz
ja #!$%@? czepiasz się czarnego humoru na stronie słynącej poniekąd z tego xd


@Kebsiczek: Tak, czepiam się prymitywów, to co znajduje się na tej stronie zależy od użytkowników tej strony i mogę krytykować co sobie chcę.

Dodatkowo to nie przypadkowy chory i biedny człowiek, tylko kawał skur....., który jest odpowiedzialny za tragedię, korupcję i próbne zmiany ustroju państwa na autorytarny.


@Kebsiczek: To twoja opinia i nawet jeśli prawdziwa, to nie
  • Odpowiedz
@BlueTony:

rozumiem nie lubić PiSu, czy Ziobry, ale robienie sobie żartów z osoby, która jest ciężko chora na nowotwór złośliwy, to jest już jakieś barbarzyństwo.


Reeee on jest chory nie można z tego żartować, to poważna sprawa!!!11 xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BlueTony: oszywiście.

drużyny śmiejącej się z homoseksualistów, transów i lewaków.


prawda? memicznu całkiem

Szczególnie jak mają raka i umierają,


jako bonus. może być.

a najśmieszniej by było wtedy jakby np. taki Tusk zginął w wypadku samolotu, albo zachorował na nowotwór złośliwy i umierał,


jak zauważyłeś wcześniej - życzyłem choremu Zbyszkowi dużo zdrowia, a Ty życzysz zdrowym osobom choroby. jesteś nieczułą osobą, pewnie pisanie złośliwości do innych rekompensuje osobiste porażki.

albo ktoś
  • Odpowiedz