Wpis z mikrobloga

Siemka, jestem po 30-stce i chcę zapisać się na #kickboxing i pytanie do osób uczęszczających na treningi. Bardzo kontuzjogenny jest to sport? Mi głównie zależy na tym, że po prostu zwiększyć kondycję, ponaparzać w worek itp. Często macie sparingi? Wiem, że to zależy od klubu. Sparingi zawsze są w kaskach? Głównie chodzi mi o to, żebym nie chodził później po mieście czy do pracy z obitą mordą xD.
  • 6
  • Odpowiedz
@Techguy91: jeżeli chodzi o kontuzjogenność to kwestia tego w jakiej formie fizycznej jesteś na chwilę obecną. kazdy klub z normalnym trenerem dopasuje się pod Ciebie, ale im jesteś starszy tym więcej regeneracji potrzeba. sparingów nie zaczyna się od razu, masz ćwiczenia w parach a głównie raczej #!$%@? solo na przygotowanie organizmu na nadciągające obciążenia. podsumowując - wszystko zależy od tego jak się wkręcisz, chyba że trafisz do mordowni która z każdego
  • Odpowiedz
  • 0
@Cabelera: Mam jeden klub na oku w swoim mieście, duży klub i po opinach raczej mordownia nie jest. Mi głównie właśnie zależy na nawalaniu w worek itp, Sparingi sporadycznie w zależności od klubu. Oczywiśćie jak będę się zapisywał na treningi to dopytam o szczegóły czy mnie nie zabiją na pierwszym treningu hehe
  • Odpowiedz
@Techguy91: koniec końców nikt Cię na siłę na sparing nie wrzuci, jeśli Ci się spodoba to sam spytasz czy jest taka możliwość żeby się sprawdzić. początki to jest technika, technika, techinika - i tak powinno być. @sizzln - mi trener akrobatyki powiedział kiedyś coś, co siedzi we mnie do tej pory - sport to nie jest zdrowie, do sportu trzeba je mieć ;)
  • Odpowiedz