Wpis z mikrobloga

Wczoraj wrzucałem screen gdzie były informacje o tym, że w lokalu gdzie była zarejestrowana wypożyczalnia od buddy była również zarejestrowana firma zajmująca się ubezpieczeniami.
Dziś oglądałem z ciekawości dwa filmiki na YT w którym wspólnik buddy Parys chwali się, że w swoim audi dwa razy naprawiał silnik. Raz na kwotę 20k i drugi raz na kwotę 15k ale udało mu się to zrobić w ramach ubezpieczenia.
W związku z tym pytanie do specjalistów od #ubezpieczenia Jakie AC obejmuje również naprawy silnika?
Moment jak o tym mówi 4:30
#budda
breskali - Wczoraj wrzucałem screen gdzie były informacje o tym, że w lokalu gdzie by...
  • 5
  • Odpowiedz
@breskali: mógł mieć uszkodzenie przy stłuczce/kolizji albo np. najechaniu na krawężnik. Może mówił o "gwarancji", która jest tak naprawdę ubezpieczeniem działającym jak gwarancja.
  • Odpowiedz
@breskali: jest tez ubezpieczenie warsztatowe. Znajomy kiedys odwrotnie zakręcil filtr i zatarli silnik, dogadal się z jakims warsztatem że niby to oni zmieniali i poszlo z ich ubezpieczenia że bład popelnil mechanik. Moze o cos takiego chodzi
  • Odpowiedz