Wpis z mikrobloga

@Maurelius: ja się spodziewałem konkretów i tego, że w 100 dni Tusk faktycznie będzie pracował, a nie opierd*lał się jak truteń :D Pamiętasz jak bredził o paliwie za 5,17, że on już ma plan, że to szybka decyzja i Polacy będą tankowali taniej? Ciekawe ilu idiotów złapało się na ten lep propagandy grubymi nićmi szyty :D
@Maurelius: a ja mam w dupie dzisiejsze naloty ABW - nic z tego nie wyniknie. Prominenci pokroju Pinokia, Upiora z Żoliborza, Gównianego Midasa, Zera i innych odpowiednio się zabezpieczyli i śpią spokojnie. Jeśli dojdzie do skazania to tylko płotek bo dzisiejsza władza to banda plastusiów niezdolna do niczego poza propagandą i kłamstwami.
@conamirko: świnia to bardzo inteligentne zwierze za to zawartość kociej kuwety, który ty reprezentujesz oraz reszta fajn0p0lactwa to już dno dna, a zatem winszuję, kwi :D
@conamirko: wolę być ze świniami w jednej zagrodzie niż popierać oszustów i kłamców - najwidoczniej hołdujemy innym wartościom. Nadmienię, że kłamcami i oszustami są ordynarne kanalie i gnidy - fajnie, że z miejsca określiłaś swoją stronę.
@conamirko: powtórzę - wolę być świnią, kwi, jak oszustem i kłamcą lub popierać oszustów i kłamców z "Koalicji Obywatelskiej". Mam więcej rozumu oraz godności człowieka bo nie popieram kogoś kto łże oraz oszukuje.
@Fipaj: ziomuś co z tobą nie tak, odpisujesz od 30min anonowi z neta który nawet tego nie czyta tylko pisze "kwi". Weź się nad sobą zastanów i spedz jakoś miłej wieczór xD ja mam cały ten temat w dupie i tobie też polecam
@conamirko:

ziomuś co z tobą nie tak, odpisujesz od 30min anonowi z neta który nawet tego nie czyta tylko pisze "kwi". Weź się nad sobą zastanów i spedz jakoś miłej wieczór xD ja mam cały ten temat w dupie i tobie też polecam

A guzik ci do tego komu i co odpisuję tudzież jak spędzam wieczór xD Może beka z klaunów to dla mnie najwyższa forma rozrywki, kwi? XDD
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: a co z ludźmi, którzy oddali głos na "KO" bo uwierzyli w te 100 konkretów? Na wykopie jest nadreprezentacja osób twierdzących, że oni wybrali Tuska bo on gwarantuje Polskę "wolną od PiS-u" - śmiem twierdzić, że baaardzo wiele osób dało wiarę w zapowiedzi rudego oszusta.