Wpis z mikrobloga

Czy do was to wgl dociera ze przedstawiciel dewelopera został zatrudniony w Ministerstwie w celu wprowadzenia programu dotującego deweloperów? Rozumiem byc konsultantem albo ekspertem i nie dostawac za to zadnych benefitów.

Ale gość ciągnał hajs od obydwu stron. Przeciez to jest potężny konflikt interesów.

Za takie coś w normalnym kraju jest prokurator.
Ale jako ze zyjemy w lobby deweloperskim a nie normalnym kraju to nikt zadnych konsekwencji nie poniesie.

#nieruchomosci
  • 20
  • Odpowiedz
Czy do was to wgl dociera ze przedstawiciel dewelopera


@giorgioflojdini: Jak rok temu pisałem że Po będzie robił wały jak Pis to ludzie mi wygrażali że jestem debilem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@affairz: ja tak, jednak to co napisałeś sarkastyczne nie było


@LordAxe82: oczywiście że było, przecież on miał mnóstwo wypowiedzi i wystąpień związanych z BK2%, a jednocześnie w oświadczeniu wypiera się swojego związku z tym
  • Odpowiedz
nawet nie wiedział, że taki program istnieje


@affairz: I to jest potwierdzenie, że kłamie, bo wszędzie trąbili, już na etapie projektowania, że taki program będzie wprowadzany.
  • Odpowiedz
Czy do was to wgl dociera ze przedstawiciel dewelopera został zatrudniony w Ministerstwie w celu wprowadzenia programu dotującego deweloperów? Rozumiem byc konsultantem albo ekspertem i nie dostawac za to zadnych benefitów.

@giorgioflojdini:
Afera aferą, ale czy w wgl dociera do ludzi, że duża część programów "pomocy" rządowej pomaga, ale raczej firmom i to niekoniecznie polskim? Moim zdaniem jak już jest socjal to dla 10-20% społeczeństwa, jak wolny rynek to taki w
  • Odpowiedz