Wpis z mikrobloga

Minęły 3 dni odkąd powstał mój wpis na temat @primum-non-nocere ,który jest kacapem.
Konto dalej nie jest zbanowane, ostatni wpis 23.03.2024, 15:08:59 i odkąd wpis był w gorących, to konto jest martwe.
Mireczek @siepan odkrył o co chodziło z tym "obcianniem na kalmara", co dało dowód, że na 100% jest to ork.

A @wykop ma dalej to w 4 literach i chłop przeczeka jakiś czas, żeby każdy zapomniał i wróci do komentowania.

#rosja #wojna #ukraina #ruskieonuce #csiwykop #neuropa #polityka
d4wid - Minęły 3 dni odkąd powstał mój wpis na temat @primum-non-nocere ,który jest k...

źródło: kacap tango down

Pobierz
  • 10
@d4wid: O ile typ nie robi niczego niezgodnego z regulaminem, to nie ma w zasadzie po co go banować.

Ten komentarz to personalny atak, to akurat można zgłosić do jakiegoś moda. Ale dopóki typ nie sra spamem i nie pisze jakichś bzdur, to nie ma powodu do reakcji.

Chłop pewnie nie jest jedyny, to jest pewnie jakiś element rajdu, tak jak wykopowe rajdy na pikabu.
  • 2
to nie ma w zasadzie po co go banować.


@jl23: XD
Gość jest kacapskim trollem, nie, nie ma po co go banować. Niech dalej pisze te swoje wysrywy.
Chyba nie rozumiesz, że tu nie chodzi o chamski komentarz, tylko o to, że to z translatora wpisane jest.
To nie Twitter, żeby na tym portalu były orki
@d4wid: A jest gdzieś w regulaminie określone jakiej narodowości mają być użytkownicy? Nie? No to nie ma tematu. Dopóki typ rzeczywiście nie sieje dezinformacji, nie publikuje bzdur, ani nie sra spamem, nie ma po co go banować.

A na dobrą sprawę nawet nie znasz jego narodowości, bo to może być Ukrainiec-ojkofob. Oni teraz przechodzą przez ten trend, o którym my zapomnieliśmy jakiś czas temu.
  • 0
@d4wid: A jest gdzieś w regulaminie określone jakiej narodowości mają być użytkownicy? Nie? No to nie ma tematu. Dopóki typ rzeczywiście nie sieje dezinformacji, nie publikuje bzdur, ani nie sra spamem, nie ma po co go banować.


A na dobrą sprawę nawet nie znasz jego narodowości, bo to może być Ukrainiec-ojkofob. Oni teraz przechodzą przez ten trend, o którym my zapomnieliśmy jakiś czas temu.


@jl23: jak rozumiem tolerujesz na tym
@d4wid: Dyskusja nie dotyczy tego, co toleruję, albo czego nie toleruję.

Masz pretensje do modów, którzy działają na podstawie regulaminu. I jestes wielce zdziwiony, że nie banują za coś, co nie narusza regulaminu. I jeszcze odwracasz kota ogonem xD
  • 0
@d4wid: Dyskusja nie dotyczy tego, co toleruję, albo czego nie toleruję.


@jl23: sam piszesz, że nie łamie regulaminu, więc spokoXD.
Kij z tym, że to kacapski bot z pikabu, może być, w końcu nic nie napisał, no oprócz tego, że wkleił formułkę z translatora o goleniu głowy na wpis z działaniem Bidena.

Przez takie osoby jak ty właśnie ten portal będzie tak wyglądał, kopia twittera, bo przyjdzie wykopek i powie,
@d4wid: Boty zasadniczo tez nie łamią regulaminu, bo botów jest tutaj akurat sporo. Od anona, aż po jakiś GPT. Dopóki typ nie łamie regulaminu, to nie widzę powodu, by go banować.

Naprawdę, przykro mi, że Polska to nie Rosja. I że nie wprowadza się w naszym kraju jakichś zasad pisanych na kolanie, by usuwać z infosfery rzeczy, które się Tobie nie podobają.

A co do prawicowych bredni, to masz nawet taką
  • 0
@d4wid: Boty zasadniczo tez nie łamią regulaminu, bo botów jest tutaj akurat sporo. Od anona, aż po jakiś GPT. Dopóki typ nie łamie regulaminu, to nie widzę powodu, by go banować.


Naprawdę, przykro mi, że Polska to nie Rosja. I że nie wprowadza się w naszym kraju jakichś zasad pisanych na kolanie, by usuwać z infosfery rzeczy, które się Tobie nie podobają.


A co do prawicowych bredni, to masz nawet taką
@d4wid: Stary, Ty masz jakiś problem ze skupieniem.

Ja piszę o tym, że mody nie banują na zawołanie, bo tak chcesz, a Ty - zamiast odpowiedzieć na ten argument - skaczesz po tematach, opowiadasz jakieś bzdury o Twitterze, potem mnie pytasz o jakieś kretyńskie opinie, a na samym końcu atakujesz mnie. Nie wiem po co.

Ogarnij się.
  • 0
@d4wid: Stary, Ty masz jakiś problem ze skupieniem.


Ja piszę o tym, że mody nie banują na zawołanie, bo tak chcesz, a Ty - zamiast odpowiedzieć na ten argument - skaczesz po tematach, opowiadasz jakieś bzdury o Twitterze, potem mnie pytasz o jakieś kretyńskie opinie, a na samym końcu atakujesz mnie. Nie wiem po co.


Ogarnij się.


@jl23: typie, piszesz jakieś wysrywy na temat, że boty są OK.

Jeśli myślisz,
d4wid - >@d4wid: Stary, Ty masz jakiś problem ze skupieniem.

Ja piszę o tym, że mody...

źródło: XDDDDDDDDDDD

Pobierz