Wpis z mikrobloga

Galeria miernot drogowych - runda 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W weekend zrobiłem trasę Wawa-Kraków-Waw i nagrałem paru "wybitnych" kierowców xD

https://streamable.com/7l2nge

Filmik pokazuje jak super zdolni kierowcy nie potrafią utrzymać prędkości dozwolonej na pustej ekspresówce. Wszystkiemu winny jest odcinkowy pomiar prędkości i "super" umiejętności owych kierowców, którzy jadą około 100km/, bo chyba nie kojarzą jaki jest limit na eSce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak tak, drogie miernoty drogowe, tak właśnie wyglądają realia na odcinkowych pomiarach prędkości, którymi chcecie pokryć cały kraj. Poza tym odcinkiem oczywiście wszyscy już trzymają sie 120, ale jak widzą radar to panikują xD

#motoryzacja #samochody #prawojazdy #miernotydrogowe
  • 8
@cwlmod: Po prostu nie jestem czubkiem. Mi nie przeszkadza, ze ktos jedzie wolno, mi przeszkadza to, ze swoja #!$%@? jazda blokuje mnie i opoznia przejazd. Droga niestety nie nalezy tylko do mnie, a chcialbym. Z drugiej strony sa takie dni, ze czlowiekowi sie nie chce /nie ma potrzeby szybko jechac, wiec staram sie byc wyrozumialy w jakims stopniu.
  • 0
@FFireBlade954: A jednak troszkę jesteś, bo nie potrafisz zrozumieć tego co ci napisałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Często jeżdżę tym odcinkiem i faktem jest, że ludzie w większość nie potrafią utrzymać stałej prędkości 120km/h. Prawie wszyscy jadą -10/20(nawet -30 co poniektórzy), kiedy po wyjeździe z odcinka pomiarowego już wesoło jadą 120/130.

Ten wpis jest równowagą dla #!$%@? o ludziach jeżdżących ponad limit. Tag #miernotydrogowe będzie służył do