Wpis z mikrobloga

@r0bs0n: naprawdę trzeba być mocno uPOśledzonym by nie umieć wytrychem otworzyć drzwi, a nawet jak się je już wyważy, trzeba być neardentalem by wybijać bez powodu szyby w oknach. A już w ogóle szczytem jest kradzież telefonów i tabletów małych dzieci, co to pedofile jakieś tam wlazły? Tak wygląda wejście do domu, bez "większej szkodliwośći" wg Kwiatkowskiego
  • Odpowiedz
@sols w Polsce nie można zarejestrować karty SIM na dziecko, więc skoro dziecko było w posiadaniu telefonu to telefon jest zarejestrowany na dorosłego to raz. A dwa przeszukując pomieszczenie nie można na początku ustalić czy na danym nośniku znajdują się jakieś informacje, Dopiero po ekspertyzie i analizie Jeśli nic się nie znajdzie telefon wraca do osoby która go posiadała.
  • Odpowiedz
@sols koleżanka. Ja nie twierdzę że dzieci nie posiadają telefonów, jednak skoro telefon jest zarejestrowany na osoby dorosłą to należy do osoby dorosłej, prawda? No chyba że osoba dorosła poświadczyła nieprawdę xd i tak Moje dzieci też posiadają telefony, zarejestrowane na mnie i są one moją własnością, A dzieciom są tylko użyczone
  • Odpowiedz
@Znowu-sie-nie-chce: bronienie mentalnych bandytów (o czym świadczą wybite szyby ze złośći że PIS zwalczał mafie vatowskie współpracujące liberalnymi złodziejami) , tylko dlatego że nienawidzisz Kościoła Katolickiego które zakazuje ruchania przedślubnego. Nie pokazuje tego w dobrym świetle. Ziobro juz napisał że nie został poinformowany w żaden sposób, metody jak w Afryce i u ruskich!
  • Odpowiedz
@sols: Ja mogę napisać, że jaki sra do gara, a zerro to #!$%@?. Czy jak tysiąc pismaków to zrepostuje zmieniając szyk zdania to nagle stanie się prawdą?
  • Odpowiedz
@azmar: deklu, są zdjęcia jak wybite okno, pozatym mówią o tym oficjalnie w wywiadzie na Polsacie teraz! Zobacz teraz są filmy jak szkło leży na schodach!!! Czego lewaki kłamiecie mimo tego że wystarczy popatzreć na zdjęcia, to u was normalne nie macie żadnych zahamowań bo nie macie zasad moralnych, dla was zasady moralne to frajerstwo. Nauczeni życia jak demony, bo taki sobie zawsze sobie w życiu poradzi nie czym innym jak
  • Odpowiedz