Wpis z mikrobloga

@Bombonier: wiesz, ja nie uwazam, ze to co laczy normikow albo czada z p0lka jest miloscia. Dla mnie milosc to jest bycie z osoba, z ktora mozna o wszystkim porozmawiac, ktora zawsze bedzie Cie wspierac nie wazne co, ktora autentycznie jest bratnia dusza. Ludzie, ktorych widze wokol nie sa zdolni do takiej milosci. A na wykopie to wszystko jest sprowadzane do pociagu fizycznego. Wykopki placza, ze nie sa czadami. A ja
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield często spotykałem się z tym, że gdy Julki miały jakieś większe życiowe problemy na studiach i ktoś jej podział "ej a Oskarek ci nie pomoże?" To zawsze w odpowiedzi były teksty "nie rozmawiam z nim o takich rzeczach" albo "on nie jest do takich rzeczy".

Czyli wiadomo do czego jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli ich związki opierają się tylko i wyłącznie na pociągu i szarpaniu to
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Zmartwię Cię kolego ale właśnie taka miłość jaką opisałeś istnieje tylko jak @Bombonier napisał nie dla ciebie. Nie płacz, że kobiety stały się puste, bo się nie stały. Teraz chociaż są szczere i nie będą z kimś dla wygody mimo, że im się nie podoba. Faceci tak samo kierują się wyglądem i co? Też powiesz, że są puści? To jest normalna ludzka rzecz. Od tego miłość się zaczyna.
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: Paranoja. Ja kiedyś miałem uczennicę Ukrainkę i był jakiś problem to powiedziałem jej, żeby wspierał ją jej chłopak (ona otwarcie mówiła, że wygląd jest ważny) to powiedziała coś w stylu, że nie ma takiej opcji. Kobiety same wybierają toskyków a potem narzekanie, że wszyscy mężczyźni są tacy sami.
  • Odpowiedz
ciekawe skąd połowa małżeństw rozwodzi się w kilka la


@Luke_Skywalker88: stad, ze kobiety przestały być trzymane za mordę w sprawach zwiazkow i seksu. Nie postrzegaja malzenstwa jako swietosci a rozwodu jako zbrodni - to sie rozwodza, to oczywiste.
  • Odpowiedz
To zawsze w odpowiedzi były teksty "nie rozmawiam z nim o takich rzeczach" albo "on nie jest do takich rzeczy".


@Luke_Skywalker88: Własnie dlatego beka z chłopów, którzy robią za tampony emocjonalne. Oskarki dobrze się bawią i ruchają, a frajerzy słuchają problemów i narzekań xD. Jak masz do siebie szacunek jako facet to nie słuchaj nigdy narzekań kobiety jeśli nie masz z nią intymnych relacji. Wyjątkiem jest tylko bliska rodzina lub osoby,
  • Odpowiedz
Jak masz do siebie szacunek jako facet to nie słuchaj nigdy narzekań kobiety jeśli nie masz z nią intymnych relacji. Wyjątkiem jest tylko bliska rodzina lub osoby, które znasz całe życie i już niejednokrotnie udowodniły Ci, że możesz na nie liczyć.


@CloudSpanner: swiete slowa, w ogole jako przecietny z wygladu facet to nie ma za bardzo sensu posiadania kolezanek - seksu od nich nie dostaniesz, a to ONE beda potrzebowac od
  • Odpowiedz