Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zamierzam w przyszlosci wbic sie do polityki. Ktos wie jak taka sciezka mniej wiecej wyglada? Zamierzam zaczac od rady osiedla i sie tam udzielac okolo roku i isc wyzej, pytanie gdzie i jak? Moje powody to ze moje dwa ostatnie mieszkania byly na osiedlach zarzadzanych przez kompletnych nieudacznikow od wspolnoty przez rade osiedla po rade miasta. Bezsensowne decyzje utrudniajace zycie normalnym, pracujacym obywatelom. Moze nie bede mial na nic wplywu ale chociaz bede mial czyste sumienie ze probowalem. Z pozycji zwyklego robaka pisalem wiele razy do wspolnoty, rady osiedla, nawet urzedu miasta i zawsze bylem elegancko olewany na zasadzie: "tak, tak, zajmiemy sie nielegalnym parkowaniem rozwalonych aut ze zdjetymi tablicami rejestracyjnymi" i tak stoja od roku zajmujac miejsce normalnym ludziom. Wspomne rowniez o smieceniu, tworzeniu placu zabaw ludziom pod oknami, brakiem koszy na psie odchody i wszystko zasrane, niszczeniem chodnikow przez parkowanie aut, wjezdzaniem na nie dostawczakow, a to dopiero poczatek.
#polityka #sasiedzi #wspolnota #ludzie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
Zamierzam w przyszlosci wbic sie do polityki. Ktos wie jak taka sciezka mniej wiecej wyglada?


@mirko_anonim: uczysz się dobrze robić fellatio, dbasz o wygląd, znajdujesz polityka z dużej partii, który potrzebuje asystenta od wszystkiego (i to naprawdę wszystkiego, bądź gotowy na kompromisy z rozumem i godnością czlowieka). Zaczynasz działać, zostajesz politykiem. Najkrótsza, najskuteczniejsza droga.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Też bym się chciał w coś w końcu zaangażować, ale nie mam pomysłu jak. Rada osiedlowa to wg mnie dobry pomysł, bo można sobie zjednać stare baby.

Co do wraków to pewnie wspólnoty kasy nie mają i nie chcą płacić za holowanie. Jak to teren miasta to do nich trzeba udarzać (w Szczecinie jest np. apka do zgłaszania i szybko zabierają złomy).

Jak jesteś niemoralny i chcesz koniecznie się tego szybko
  • Odpowiedz