Wpis z mikrobloga

Tak, kiedy my siedzieliśmy na neet przy komputerach przez całe gimnazjum i liceum, Julki zabawiały się z oskarkami i normikami w kiblach paląc fajki i ciągle flirtując (oczywiście okazyjnie kopulując w wieku nastoletnim). Jak przechodziłem w swoim sweterku w paski informatyka i w okularach to tylko wzbudzałem śmiech.
Ehh kompromitacja cwela, jedyne co mi zostawało to siedzieć i grać w cs 1.6 z powodu braku znajomych i zainteresowań innych niż neet i informatyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz kiedy mam prawie 30 lat to w sumie nic się nie zmieniło, nie potrafię wyjść sprzed komputerka i wyjść do ludzi bo zawsze jest kompromitacja incela a zainteresowań ciągle brak.
A młode lata już nie wrócą ehhhh
#przegryw
PolishPsycho - Tak, kiedy my siedzieliśmy na neet przy komputerach przez całe gimnazj...

źródło: przegryviuminceliaris

Pobierz
  • 5
@ChristianHorner: Za to pykałem normików na mapach aimowych w csie jak chciałem. To mi umożliwiło zdobycie nadludzkiej zręczności, chytrości oraz szybkości reakcji, dzięki czemu mogę udawać verstappena na drogach publicznych. Posiadam nadludzki spryt oraz szybkość reagowania.