Wpis z mikrobloga

Co myslicie o zakupie akcji warner bros discovery? Są prawie na all time low, duzy debt, ale to przez merger z at&t. W tym roku wyszła diuna 2, ktora ma miec rekordowe przychody, bardzo duzo intelectual property, a ich serwis stremingowy zaczyna byc profitable. W roku 2025/2026 ma byc serial harrego pottera, czyli w sumie masa $ z subskrybcji. Myslał ktoś nad ta spolka w perspektywie 1-2 lat lub więcej? Zaczynaja wszystko splacac, a potencjal wiekszy od netflixa, aktualnie 8,5$/share, jak dla mnie moga byc troche undervalued
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
@Hfhfhfbrydjdn:
W sumie to ciekawy pomysł z tym warner bros.
Ja mogę w kwietniu kupić testowo trochę akcji tylko powiedz mi dlaczego to spada ciągle od 2021 czyli od 3 lat ?
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: Tzn ten nagły wielki spadek i miesiace po nim to przez to, ze wyemitowali duzo nowych share, wiec cena de facto spadla, mniejszy EPS. No, ale oprocz tego to po prostu byli srednio profitable, ale maja q/q dodatni free cash flow, ktorym splacaja ten debt merge'a. Jak dla mnie to troche taki stock, co przy dobrych wynikach/wiadomosciach w ktoryms kwartale moze wzrosnac z 10$ do 18$. A w dluzszym okresie
  • Odpowiedz