Wpis z mikrobloga

Strona główna wykopu chyba nigdy nie była takim ściekiem jak jest teraz. Pełno anty-ukrainskich komentarzy, każde znalezisko dotyczące kobiet zjechane przez przygrywów, którzy nawet nigdy za rękę nie trzymali, każde znalezisko o tematyce UE to wyśmiewanie "lewackiego zachodu", w każdym znalezisku dotyczącym potknięć rządu można znaleźć komentarze "kucuf" (nie mylić z OG kucami) z konfederacji typu "to wy wybraliście taki rząd i mi was nie szkoda" itp.

Uważam, że zamiast obowiązkowej służby wojskowej, powinno się wprowadzić obowiązkowy wyjazd za granicę do kilku innych państw, żeby Polacy uświadomili sobie jak ogromny jest nasz świat i jak się żyje w innych państwach. Uprzedzam, że wcale nie twierdzę, że "zachód" jest lepszy od Polski, ale przeraża mnie jak bardzo niektórzy są zamknięci w bańce informacyjnej, a jak wiadomo złe wiadomości sprzedają się najlepiej.

#gownowpis #glownatosmietnik
  • 3
  • Odpowiedz
@mmmzzz:

Uważam, że zamiast obowiązkowej służby wojskowej, powinno się wprowadzić obowiązkowy wyjazd za granicę do kilku innych państw, żeby Polacy uświadomili sobie jak ogromny jest nasz świat i jak się żyje w innych państwach.


Ale wiesz, że często ci opętani prawacy i inni konfederusi, to właśnie ci przysłowiowi Mariusze z Brighton co sobie żyją w UK i plują na zachód? xD W dzisiejszych czasach podróże nie kształcą. O ile kiedykolwiek tak
  • Odpowiedz
  • 1
Ale wiesz, że często ci opętani prawacy i inni konfederusi, to właśnie ci przysłowiowi Mariusze z Brighton co sobie żyją w UK i plują na zachód? xD W dzisiejszych czasach podróże nie kształcą. O ile kiedykolwiek tak było.


@Davidozz: Mam tego świadomość i znam nawet kilku takich Mariuszów z Brighton i mogę stwierdzić, że oni nie mają pojęcia jak się żyje w takim Brighton, bo pracują w polskich firmach, robią zakupy
  • Odpowiedz