Wpis z mikrobloga

Poziom hejtu ukraińskich „braci” w komentarzach przekroczył właśnie kolejną skale. Rolnicy bardzo dobrze, że zaczęli blokować granice z tymi Rosjanami w przebraniu Ukrainy. Jedni i drudzy siebie warci. A TFU na te oszukańcze mordy ze wschodu. Oby Polacy szybko się obudzili i ustawili Ukrainę do pionu w Europie. Jak się im nie podoba to niech sobie sami włączą swoją bronią. #ukraina #polska #wojna
  • 25
@MC_Bono:
"I znowu będę musiał więcej płacić przez ukraińskie dziecinne ataki na stacji benzynowej. Niech skończy się już ten cyrk i rozdawnictwo. Ukraina i tak jest masakrowana a front stoi dalej w miejscu ile ten cyrk może trwać? Daj daj daj a efektów żadnych. Ukry powinny zadośćuczynienie wypłacić za destabilizację rynku naftowego"

Tak sobie czytam twój profil i ty ciągle zaprzeczasz sobie sam. W jednym wątku straszysz wojną z Rosją a
@TakiSobieLoginWykopowy analizuje sytuację, początkowo byłem za wspieraniem Ukrainy a teraz chciałbym żeby te dwa kraje się wykończyły nawzajem. Dlatego Polska powinna przykręcić śrubę Ukrainie. Pokazać jej gdzie miejsce w szeregu.
analizuje sytuację, początkowo byłem za wspieraniem Ukrainy a teraz chciałbym żeby te dwa kraje się wykończyły nawzajem. Dlatego Polska powinna przykręcić śrubę Ukrainie. Pokazać jej gdzie miejsce w szeregu.


@MC_Bono: tylko, że Ukraina przegrywa a to doprowadzi ją do decyzji, że trzeba zakończyć wojnę więc co tutaj dokręcać?
Bardzo złe rozwiązanie dla nas dlatego pytałem się po której jesteś stronie?
@MC_Bono: a okej czyli jednak tak uważasz czyli nikt tak nie mowi w żadnym ministerstwie? xd moim zdaniem to jesteś onucą bo średnio idzie zrozumieć co w ogóle piszesz :)
uważam, że jest możliwość jeszcze jej przyciśnięcia. Ja bym tak zrobił, jeszcze mają trochę czasu zanim całkowicie klękną. Jest jeszcze czas.


@MC_Bono: co to #!$%@? za tekst? Mowisz jakbyśmy mieli jakiś nadrzędny cel zniszczenia Ukrainy jeszcze zanim zrobi to wróg żebyśmy co osiągnęli? Jakaś satysfakcję?
Kompletnie nie rozumiem co masz na myśli
@TakiSobieLoginWykopowy to, że powinniśmy robić politykę i interesy na tej wojnie. Jeśli mamy fabryki broni to powinniśmy sprzedać broń na Rosję i na Ukrainę dodatkowo podsycając konflikt. Ja w tej wojnie widzę tylko interes państwowy. Reszta zbytnio mnie nie interesuje co tam się stanie. Polska ma czas jeszcze się obudzić, na wojnie nie ma etyki. Nie ma co płakać tylko robić interesy przez spółki na całym świecie. Polska nie musi sprzedawać tej
@JanLpg jasne dobrze, że masz swoje zdanie a ja mam swoje. A skąd wiesz, że sam Putin takich propozycji nie składał Polsce i Tuskowi? :) myślisz, że te mapy to tak z przypadku się brały. Nic się nie dzieje z przypadku.
to, że powinniśmy robić politykę i interesy na tej wojnie. Jeśli mamy fabryki broni to powinniśmy sprzedać broń na Rosję i na Ukrainę dodatkowo podsycając konflikt. Ja w tej wojnie widzę tylko interes państwowy. Reszta zbytnio mnie nie interesuje co tam się stanie. Polska ma czas jeszcze się obudzić, na wojnie nie ma etyki. Nie ma co płakać tylko robić interesy przez spółki na całym świecie. Polska nie musi sprzedawać tej broni
@TakiSobieLoginWykopowy naiwność to ostatnie co możesz mi zarzucić. Amerykanie to właśnie robią tylko w ładniejszym formacie i podają na tacy takim naiwniakom w Europie. Wojna wojna wojna, a kto produkuje broń no oni. Połączyć kropki wystarczy, wojna to jest biznes i tyle. Zatem 10 lat to chyba nie w moją stronę bo wiedzę mam i potrafię pokazać trochę inny tok myślenia niż naiwne wierzenie w wygraną wojnę. Wojna będzie trawać tyle na
Co my jakiś naród wybrany do bicia jesteśmy?


@MC_Bono: No jesteśmy po środku Europy, i jakoś niechętnie budujemy sojusze z silniejszymi. Dlatego biją nas od 350 lat. Teraz mamy sojusz z zachodem przeciwko wschodowi. I trzeba wywalczyć Sobie tą wolność dla przyszłych pokoleń. Trzeba też wybrać - lepsza wojna na terenach Ukrainy, czy Polski? Hmmm... Ukrainy.
No więc trzeba za wszelką ceną wspierać Ukrainę, bo ostatni żołnierze z Rosji opuścili Polskę