Wpis z mikrobloga

Poziom hejtu ukraińskich „braci” w komentarzach przekroczył właśnie kolejną skale. Rolnicy bardzo dobrze, że zaczęli blokować granice z tymi Rosjanami w przebraniu Ukrainy. Jedni i drudzy siebie warci. A TFU na te oszukańcze mordy ze wschodu. Oby Polacy szybko się obudzili i ustawili Ukrainę do pionu w Europie. Jak się im nie podoba to niech sobie sami włączą swoją bronią. #ukraina #polska #wojna
  • 23
via iOS
  • 0
@dlugi-gr tak tak, najlepiej tak napisać i myślisz, że coś zmienisz. Ja jestem u siebie za to Wy możecie opuścić Polskę i dać nam normalnie funkcjonować :). Jeśli my Polacy nie mamy zdanego Interesu w tej wojnie to na co nam pomoc Ukrainie? Tylko daj i daj, wszytsko za darmo albo na kredyt.
naiwność to ostatnie co możesz mi zarzucić. Amerykanie to właśnie robią tylko w ładniejszym formacie i podają na tacy takim naiwniakom w Europie. Wojna wojna wojna, a kto produkuje broń no oni. Połączyć kropki wystarczy, wojna to jest biznes i tyle. Zatem 10 lat to chyba nie w moją stronę bo wiedzę mam i potrafię pokazać trochę inny tok myślenia niż naiwne wierzenie w wygraną wojnę. Wojna będzie trawać tyle na ile