Wpis z mikrobloga

@InnyWymiar90: Nie trzymałem dziewczyny za rękę? Człowieku, ja moczyłem jak Twoi rodzice pewnie zastanawiali się czy chcą mieć dzieci. Tutaj nie siedzą tylko 20 latkowie, i wielu ma swoje zdanie. Odbij :D Dla mnie laska z tak #!$%@?ą dziarą na nodze jest red flagą, i jedyne co możesz z tym zrobić to piszczeć.
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: To było personalnie for me bo odpowiedziałaś na moją odpowiedź. Gdybyś pisała to do ogółu, to byś nie odpowiadała z moim nickiem :D Ja i kompleksy? Wyrosłem z tego jakieś 20 lat temu, czyli gdzieś w chwili, w której się urodziłaś.
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: samo xd mi wystarczy. Po prostu sama popełniłaś błąd we wpisie i śmiałem go wyeksponować. Potem poleciałem na grubo, to zawsze tak robię. Czy czuje się lepszy? Nie, bo dłużej pożyjesz, czy czuje się mądrzejszy, nie, bo nie wiem co tam siedzi pod kopułą. Czy jestem starszy i przez to więcej wiem...no wiesz ;) Pozdrawiam i polecam wyjęcie kija z dupy, bo ja wyjąłem i jest fajnie.
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: Jak mnie jakaś #!$%@? nazywa przegrywem to tak mam. Zacznij szanować zdanie innych, bo za chwilę powiem, że masz kija w dupie, bo śmieje się z twoich krzywych nóg. EOT bo widzę że mam styczność z niereformowalną sztuką.
  • Odpowiedz
jak mnie śmieszy słowo 'red flag' u przegrywów, którzy nawet nie trzymali dziewczyny za rękę xddxdd


@InnyWymiar90: Nie śmieszy, tylko boli. Rozum kobiety nie wypracował takiego konstruktu jak red flag. Gdyby taki instynkt zachowawczy kobieta posiadała to nie byłoby samotnych matek i kakaowych dzieci ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz