Wpis z mikrobloga

@Xefirex: ale co ty zdjęcie dajesz, przecież na zdjęciu można złapać nawet najlepszą dupę z jakąś dziwną miną, czy nieatrakcyjną pozą.
  • Odpowiedz
Serio z całej tej lewicy nie są w stanie wystawić kogoś kto ogarnia temat i nie uważa za swoją zaletę złośliwości i pogardy?


@BombaskaEskadraLotnicza: to jest jedna z rzeczy która mnie zadziwia w tej partii: kiedy bym nie widział wywiadu z nimi to zawsze ogląda się jakieś nadąsane natalki z gimnazjum które uważają, że rację ma ten, kto jest bardziej bezczelny a wiedza merytoryczna to jakieś bzdury dla lamusów i kujonów
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza:

A może celują w taki elektorat?


najlepszy opis elektoratu dzisiejszej lewicy jaki przeczytalem to "koło gospodyń wielkomiejskich". oni serio chyba celuja tylko w przerozne aktywiszcza i kobiety z duzych miast co w sumie wybranie Żukowskiej na przewodniczaca tylko potwierdza
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Lewica to jest polityczny Tiktok, absolutny brak wstydu i ego w kosmosie. Rozmowa merytoryczna z takimi jednostkami jest na poziomie:

- Nie ma pani racji, tutaj przedstawiam dane z których wynikają następujące fakty
- Mam rację
- Ale właśnie udowodniłem, że się pani myliła...
- Mam rację hehe cry more
  • Odpowiedz