Wpis z mikrobloga

@Balento: mieszkam w trojmiescie wiec w sumie mam to w #!$%@? czy wygra czy nie ale jakby przyszedl to moglby zostac postawiony mocno pod sciane. Stanowki na pewno patrzac na to jak sie radykalizuje w obecnosci mazurka moglby walic takie pytania, ze czaskowski by sie zesral a tak essa nie przyszedl
@Balento: Typie, nie po to jechałem z Poznania na marsz miliona serc, żeby mnie ktoś aż tak obrażał. Od symetrysty to bym przełknął jeszcze, ale teraz przesadziłeś xD Być może przez Końskie Trzaskowski nie wygrał z Dudą. Te wybory mnie mniej interesują, bo jak wspomniałem jestem z Pozka. Ale tak czy inaczej olewanie widzów (nawet Stanowskiego) może skończyć się ponowną wygraną pisu. A powrót pisu byłby dziesięć razy gorszy niż to
Skoro to takie pato towarzystwo to miałby banalne zadanie.


@kapitan_spaulding: To stary, śmiało. Jedź do "pato towarzystwa" i wytłumacz że emerytura minimalna w wysokości 5000zł to głupi pomysł.
A i pamiętaj, że jak będziesz tłumaczył, dostosowując przekaz do odbiorcy, że gdzieś z boku słucha nie "pato towarzystwo" i jak coś powiesz co mu się nie spodoba to stracisz jego głos.
Trzaskowski bardzo dobrze zrobił nie przychodząc


@Balento: Też tak uważam, bo tam chyba nikt by mu nie czytał, jego pytań z kartki. Zresztą, Putin też miał plebs w dupie i do debat nie chodzi, a znając sekciarzy z PO i tak zagłosują na niego, choćby im w gębę narobił... co zrobisz.
@matt-pitt: Tak xD Chłop od zera zbudował najlepsze programy piłkarskie i był prekursorem takiej formuły. Teraz na scenie politycznej znowu dodał świeżości, ale dziełem zycia jakiś nic nie znaczący reportaż.