Wpis z mikrobloga

Macie też tak ,że przez mocną introwersję/fobie społeczna ludzie nie chcą traktować Was poważnie? Szczególnie jest to widoczne u tzw. bookerów. Pomimo własnej rodziny jestem dość skrajnym introwertykieni nie raz zauważyłem ,że przez to ludzie traktują mnie zupełnie inaczej niż innych. Nie staram się socjalizować , pić i wszystko to wygląda właśnie tak. Inne osoby z otoczenia są traktowane zupełnie odwrotnie ,"mogą" mieć własne zdanie, "mogą" normalnie rozmawiać. #introwertycy #fobiaspoleczna
  • 6
  • Odpowiedz
@XiJun: Jak się nie starasz w żaden sposób socjalizować, to jak mają mieć do ciebie pozytywny stosunek i słuchać co mówisz? Totalny brak socjalizacji może być odbierany jako lekceważenie, niechęć. Reakcją na to też jest lekceważenie. Do tego jeszcze ciekawe co ty tam mówisz jak już się odezwiesz, jeżeli są to totalne kocopoły, to reakcja jest nietrudna do przewidzenia.
  • Odpowiedz
@XiJun ale ty mówisz o jakimś zaburzeniu robi społecznej. Introwertyk po prostu nie lubi ludzi, nie jest towarzyski o tyle. A nie że się ich boi xD Ją jestem introwertykiem, ale ja nie ma fobi
  • Odpowiedz