Wpis z mikrobloga

To są moje 4 mainy na dodatek the War Within. 3 z nich wyexpie i wygearuje dopiero w prepatchu podczas buffa 50% exp i catch-up gearu.
Ketosis draenei female hunter zbierająca tmogi typu mail i posiadająca profesję leatherworking i tailoring
Sharavia human female mage zbierająca tmogi typu cloth i posiadająca profesję enchanting i jewelcrafting
Vashila night elf female demon hunter zbierająca tmogi typu cloth i posiadająca profesję inscription i alchemy
Khayla void elf female warrior zbierająca tmogi typu plate i posiadająca profesję blacksmithing i engineering
Poza tym będę dropił nimi nowe mounty, pety, toye.
Do tego czasu będe mieć wszystko poza tmogami z raidów i dungów ze starego kontentu. Wreszcie będzie to skończone i będzie można się w pełni skupić na kolekcjonowaniu wszystkiego z aktualnego dodatku.
A wy jak tam? Ciśniecie 510481931 kluczyk, gracie 859278189 rated arenę lub robicie 84918391 próbę last bossa na hc? Nawet mi was nie szkoda.
Ja za golda za pieniądze z januszexu pod koniec każdego sezonu kupie kilkanaście kluczy +15 po KSM'a, jak i ahead of the curve dający mounta oraz boost fated raidów normal. A vicious mounty kupie na początku dodatku Midnight za vicious saddle u vendora. Tym właśnie sposobem będę mieć czas na wszystko. #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - To są moje 4 mainy na dodatek the War Within. 3 z nich wyexpie i wyg...

źródło: top

Pobierz
  • 4
@Cechini_Mistrz nie ma się też co srac do ludzi co robią klucze i rajdy czy areny. Jestes skoncentrowany tylko na sobie i nie lubisz grać w content grupowy dlatego więc pozwól innym grać w to co im sprawia przyjemność a Ty graj sobie w solo content :)