Wpis z mikrobloga

Mam tak toksycznych rodziców, że zrobienie czegoś więcej niż pójście do pracy już powoduje krytykę.
Od kilku dni chodzą za mną żeberka, więc postanowiłem zrobić je w domu. Jak powiedziałem rodzicom, że dzisiaj będę robił, to od tego momentu ciągle jestem krytykowany. Od godziny robią wszystko, abym dał sobie spokój. Czytam przepisy i stoją nade mną i komentują, że to chory pomysł, jak jest w przepisie Sos Worcestershire to słyszę komentarz, że to jakieś dziwne i że mnie #!$%@?ło, że matka i tak zrobi lepsze itd.

#rodzice #toksycznirodzice
  • 12
  • 0
@mesulete: Ojciec z matką tak długo mnie krytykowali aż nie zrezygnowałem i rzuciłem to w cholerę. Ogólnie to cały dzień robili wszystko, abym nie zrobił finalnie. Ogólnie to tak jest przez całe życie, że czego nie zrobię to musi być krytyka i mobbing puki nie zrezygnuję, jakoś rano byłem zmotywowany, aby zrobić te cholerne żeberka, ale po kilku godzina krytyki nie dałem rady. Jeszcze pół roku, dozbieram kasę i #!$%@? stąd.
@Obiboq chłopie trzeba było robić w zaparte i zrobić takie dobre żeby im slinka ciekła i nie dac nawet spróbować starym pierdom. Współczuję takich toksycznych starych. Uciekaj stamtąd jak najszybciej.
  • 0
@mesulete: Matka z ojcem coś zrobili z tego ja już nie wnikam. Dzisiaj była ostatnia moja próba zrobienia czegokolwiek w tym domu. Ojciec z matka żadnych ambicji 8h w Januszeksie i potem przed telewizorem cały dzień i ciągła krytyka syna.