Wpis z mikrobloga

@ddonewry927 z twarzy podoba mi się ten Kacper ale ofc widać siłka i auta zdominowały jego foty - nie żebym po twarzy oceniała ale obawiam się, że jak się odezwie to mi się odpodoba…
Drugi dla mnie z wyglądu to ten Janek ale znów jakiś kołcz marketingowy, jak zarobić miliony itp… mam alergię na takich ludzi, automatycznie mi się nóż w kieszeni otwiera, reaguję na takich gorzej niż na fanatyka siłowni i
  • Odpowiedz
@ddonewry927: dochodzę do wniosku że w hotelu Paradise jeszcze nie podobał mi się żaden facet. Jedynie Cipolaj - na początku - z samego wyglądu. Wszyscy są jak tu ktoś wspomniał jakby wygenerowani przez AI tacy bezpłciowi, mdli i sztuczni. Ale ja jestem pokolenie X to może dlatego
  • Odpowiedz
@Georegik: No nie wiem, laski z hotelu mają dość stały typ i niscy mięśniacy jak ten kolega to zdecydowanie nie to. Właśnie tak jak mówisz, Mikołaj z hp6, Mateusz z hp4, Kasper z hp5 - to właśnie ten typ faceta zawsze wzbudza u pań w hotelu największe zainteresowanie. I ci panowie zwykle mają przy okazji bardzo przystępną osobowość, więc panie do nich lgną, szczególnie jak jest taka susza, jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
@ddonewry927: Okiem faceta: Pierwszy Pan może być drugim Bartkiem- typowy koks z siłowni z tatuażem na szyi.
Janek- może przypominać Kubę ze swoimi mądrościami życiowymi i motywacyjnymi
Oskar- najbardziej przeźroczysty z całej trójki, ale zarazem najbardziej normalny
Jeżeli chodzi o dziewczyny- bardzo ładne, na pierwszy rzut oka naturalne i niezrobione (poza Kasią). Najbardziej w moim typie Emilia :)
Teraz wchodzi prawdopodobnie Ola, bo jest to jedyna brunetka z tego składu.
  • Odpowiedz
@steamy_capybara_bath: Moje przemyślenia, muszę się z wami podzielić: sprawdziłam sobie jeszcze tego Mateusza z HP4 bo nie pamiętałam i nadal nie pamiętam więc o nim się nie wypowiem tylko o dwóch pozostałych. No właśnie, oni mają "to coś" Już kilka razy tu pisałam że to jest najważniejsze, możesz być pryszczatym chudym nerdem a jak masz to w sobie to laski będą stały za tobą sznurkiem. Pewien zestaw cech jest podobny u
  • Odpowiedz