Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć,
Zwracam się z pytaniem do Was, bo może ktoś zmaga/zmagał się z podobnym problemem, a mianowicie:
Często występuje u mnie pocenie się bez konkretnego wysiłku, nieadekwatnego do tego co się dzieję, na moim czole, plecach, klatce piersiowej czy brzuchu. Tak, prysznic nie jest mi obcy uprzedzając śmieszków. Pachy to jest najmniejszy problem, bo po prysznicu przelecę perspirexem i mam tam spokój na 3-4 dni.
Gdy się wykąpie, przebiorę w świeże ubrania po czym wyjdę gdzieś na miasto coś załatwić to tak jak na przykład dziś, wsiadłem w samochód będąc ubrany w koszulkę i kurtkę tylko, jadąc autem, docierając na miejsce momentalnie czuję, że jestem wilgotny przez koszulkę i na czole.
Mamy okres jeszcze dość chłodny, w wakacje jest już całkiem przekichane. Będąc u dermatologa zostałem poinformowany żeby udać się z tym do neurologa, ale czy to jest aby dobry kierunek? Jak mam zapłacić 300 zł za to żeby lekarz mnie wyśmiał to chyba wolę się pogodzić z tym...
Waga nie ma tu raczej nic do rzeczy, bo przy 190cm wzrostu czy mam 85kg czy 105 niewiele się w tej kwestii zmienia.
Jest to bardzo duży dyskomfort dla mnie i chciałbym w końcu coś z tym zrobić, ale kompletnie nie wiem gdzie z tym się udać żeby chociaż ktoś mi wytłumaczył dlaczego tak się dzieje i czy w ogóle jest szansa żeby się tego pozbyć albo chociaż mocno ograniczyć, cokolwiek.

#medycyna #przegryw #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #farmakologia #leczenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Elmirka16 mam uczucia gorąca, głód jak to głód, ale w tym kierunku nie upatrywałbym problemu.

@choopin Tak też może być, do tej pory zbyt wiele razy nie odwiedzałem lekarzy, a specjalistów to prawie wcale

@Disscord93 Po czym takie stwierdzenie na podstawie paru zdań?

@SkrytyZolw Po to też poszedłem, podobno z tą przypadłością neurolog wchodzi do akcji więc muszę poszukać kogoś rzeczowego, bo na NFZ z tymi terminami