Wpis z mikrobloga

@L3gion: @Ralphs @anonimowy_obserwator @prukfiarz @misioneos
KSC75X mają bardzo podobny jak nie ten sam przetwornik i również grają fantastycznie, a przez swój wygląd sprawiają że człowiek w nich nadal wygląda jak człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwykła wersja bez X jest srebrna, przez co tak jak Porta Pro uderzają w klimaty retro.
Co do wygody są bardzo lekkie i przyjemnie się na nich słucha, nie potrzebują pałąka.
JBFC - @L3gion: @Ralphs @anonimowy_obserwator @prukfiarz @misioneos 
KSC75X mają bard...

źródło: 9WQoKcHHl0BI

Pobierz
@JBFC imo to właśnie wygląd w dużej mierze stoi za "kultowością" porta pro. Gdybym szukał tanich i mobilnych słuchawek w podobnej cenie do ksc, to bym poszedł w coś od 7hz albo takie chu 2, które są dostępne w wersji z wbudowanym dac, więc nawet przejściówką w dobie dzisiejszych smartfonów się nie musimy przejmować.
@Ralphs: Kwestia w tym, że dokanałówki/iem brzmią zupełnie inaczej niż takie Kossy konstrukcji otwartej i jeżeli ktoś preferuje dźwięk słuchawek otwartych to nie przejdzie na dokanałówki. Przez moje uszy przeszło multum słuchawek, od otwartych, zamkniętych, pchełek, przewodowych, bezprzewodowych, klipsów, iemów, bardzo dużo eksperymentowałem przez ostatnie 10 lat. W zastosowaniach mobilnych jeśli chodzi o dokanałówki po KSC75X kupiłem między innymi 10x droższe iem Shozy Form czy inne kzty w podobnej cenie. Wynik