Wpis z mikrobloga

jak PRAWDZIWY POLSKI POLAK i PATRIOTA może bardziej nie lubić ukrainy niż ruskich? ja rozumiem że wielu polaków ma uraz za wołyń no ale #!$%@? serio? jak osoba która nazywa sie polakiem może pisać i #!$%@?ć takie rzeczy? wołyń to jest KROPLA w morzu zbrodni dokonanych przez ruską #!$%@?ą dzicz w historii polski (rozbiory, wojna polsko-bolszewicka, katyń, 2 wś, wywózki na syberie itd itp) i wrogiem numer jeden dla konfiarzy patriociarzy czy innych nazywających sie polakami powinien być rusek a nie ukrainiec, jeśli nie to jesteś po prostu onucą działającą w interesie kremla, i żadne twoje fikołki że to nie tak bo jest inaczej nie mają znaczenia, to są fakty, ruscy od zawsze zagrażali polsce i jej egzystencji, a nie ukraina #polska #ukraina #rosja #wojna #bekazkorwina
lubiepepsi2137 - jak PRAWDZIWY POLSKI POLAK i PATRIOTA może bardziej nie lubić ukrain...

źródło: temp_file7681659112476127758

Pobierz
  • 21
@lubiepepsi2137: Gdyby Ukraina miala mozliwosci Rosji, to bysmy mieli 10 Wolyniow, wiec to tak sredni argument, Ukraincy nie byli jacys od Ruskow "lepsi" (co potwierdza nieporywnywalne do niczego okrucienstwo ich zbrodni), po prostu dzialali na swoja skale widel i motyki.
@schweizer:

Gdyby Ukraina miala mozliwosci Rosji, to bysmy mieli 10 Wolyniow,


też @schweizer:

wiec to tak sredni argument


Pisanie alternatywnej historii na podstawie danych wyssanych z dupy ruskiej jest dobrym argumentem, pisanie faktów i wyciąganie z nich wniosków jest "średnim argumentem".

Im dłużej przeglądam internet tym bardziej rośnie we mnie taki Hitler, tylko taki, który zamiast Żydów obierze sobie za cel entuzjastów chłopskiego rozumu.
@lubiepepsi2137: na tłiterku to masa oszołomów, nie wiem czemu ale śledze zupełnie innych ludzi a tablica ostatnio mi się zasmieca własnie takim jak ten wiese czy jakiś toni czy adam wielomski czy jak temu pajacowi na nazwisko.
jak PRAWDZIWY POLSKI POLAK i PATRIOTA może bardziej nie lubić ukrainy niż ruskich? ja rozumiem że wielu polaków ma uraz za wołyń no ale #!$%@? serio?


@lubiepepsi2137: Nie może, przecież te wszystkie profile to albo ruskie trolle z Petersburga albo totalni idioci nie mający z Polakami kompletnie nic wspólnego.
ruską #!$%@?ą dzicz w historii polski (rozbiory, wojna polsko-bolszewicka, katyń, 2 wś, wywózki na syberie itd itp) i wrogiem numer jeden dla konfiarzy patriociarzy


@lubiepepsi2137: dzbanku, stosując twoją logikę, to tak samo jak Ruskich powinniśmy nienawidzić Niemców. Zgadzasz się czy styki ci się zgrzały?
@Onuca pajacu, czy niemcy do tej pory grożą polsce drugim holokaustem? czy znowu chcą odzyskać prusy? albo gdańsk? grożą że zrzucą na polske atomówki i zetrą polaków z powierzchni ziemi? czy jednak jest to teraz kompletnie inny kraj nastawiony na przyjazne stosunki z polakami, z którymi wiąże nas największe współpraca gospodarcza? i gdzie kilkanaście razy przepraszali za krzywdy wyrządzone polakom? ale widzę że ty to z tych którym wołyń kompletnie wymazuje z
@lubiepepsi2137: ależ nie, dla mnie Rosja i Niemcy to takie same sk-syny, Ukraina nieco mniejszy ale aspirujący. Powiedz gdzie twoja kochana Ukraina przeprosiła za rzeź wołyńską? Kosztuje ich to coś? Zwykły gest.

A czemu ci kochani, nawróceni Niemcy nie poczuwają się do reparacji? Bo przepraszam to każdy może powiedzieć, nic nie kosztuje. Może niech Putin #!$%@? Ukrainę a potem niech powie sorry I będziesz ukontentowany?

A na koniec poproszę o jakiś
@Onuca: tobie się chyba styki przegrzaly że porównujesz współczesne Niemcy do rosji. Najgorsze jest to, że tacy jak ty myślą że są jacyś błyskotliwi w tym swoim #!$%@?
@Onuca niemcy swoim dzisiejszym zachowaniem w stosunku do polski nie są porównywalne co do rosji, no ale taki pajac rusofiliski z konfy jak ty tego dalej nie rozumie, idź być lachociągiem putinowskim gdzie indziej, serio