Wpis z mikrobloga

Nie wiem z jakiej racji wśród wszystkich jest taki entuzjazm przed meczem z Walią. Zawsze grało nam się ciężko przeciwko drużynom z Wysp, czy to była Irlandia, Szwecja czy taka Walia. Jeszcze gramy na wyjeździe w Cardiff. Patrząc na mecze z przeszłości to na pewno przeciwko nam będą mieli strzały życia i będzie im wpadało. Obym się mylił.
Moim zdaniem faworytem tego meczu są Walijczycy i będzie nam ciężko, skoro nasze orły potrafiły przy grze u siebie stracić bramkę grając z Estonią XD Przypominam, że gwiazdą tej drużyny jest 39 letni Konstantin Wasiljew, który wczoraj nawet nie grał, a i tak potrafili nam w 10 strzelić bramkę na wyjeździe.

Błędem Estonii w dniu wczorajszym był brak pressingu, dawali nam grać. Na naszą #reprezentacja wystarczy grać agresywnym pressingiem i mamy wielki problem, bo każdy od razu ma pełne gacie i tracimy bramki jedną za drugą. #mecz #pilkanozna
  • 13
Błędem Estonii w dniu wczorajszym był brak pressingu, dawali nam grać.


@iksboks: Też mam takie zdanie. Zupełnie odpuścili ten mecz.

Zadanie selekcjonera - tak nastawić psychicznie naszych piłkarzy, żeby się byle Brooksa nie przestraszyli.
@iksboks: też uważam ich za faworytów, prawie cały skład mają z premier league albo z Leeds, które jest 1 w championship gdzie są przyzwyczajeni do większej intensywności i fizyczności niż większość naszych orłów, może bez betoniarka, Kiwiora i Frankowskiego. chociaż ci dwaj pierwsi i i tak jakby nie grali w klubach to w reprezentacji zawsze muszą coś #!$%@?ć XD
@rooger: Helik też grał w play-offach z Huddersfield czy gdzie on tam wtedy grał. Przepaść między PL a Championship jest taka, że nawet takie Leeds bez dużych wzmocnień się w przyszłym sezonie nie utrzyma. Przecież w Championship rzekomo Bednarek jest w topce obrońców xD
@jacas: Różnica jest taka że oni grają w Championship, a nasi albo grają na peryferiach, albo grzeją ławę. Z graczy z pola obecnie jedynie Lewandowski gra regularnie w mocnym klubie, chwilowo Kiwior ale nie wiadomo co będzie jak Zinchenko wróci do gry.
Jeszcze Frankowski gra w Lens które realistycznie jest mniej więcej na poziomie topki Championship.
@jacas: to coś słabo naliczyłeś bo ja napisałem na podstawie ich ostatniego meczu z Finlandią, gdzie:
- 5 gra w Premier League (Bournemouth, 2x Tottenham, Nottingham, Fulham)
- 3 gra w Leeds
- 3 pozostałych to inne drużyny z Champioship (Leicester, Southampton i Birmingham)
dobra, może nie jest to prawie cały skład z Premier League tylko połowa graczy z pola ale pozostali walczą o awans (z wyłączeniem Birmingham) więc mają potencjał
@FerdekM: >Jeszcze Frankowski gra w Lens które realistycznie jest mniej więcej na poziomie topki Championship
XDDDDDDDDDDDDDDDDD ja #!$%@?, jesteś od teraz moim ulubionym użytkownikiem tego portalu. Czekam na więcej wpisów od Pana eksperta ()
@Tobyyy: Bo taka jest prawda o Ligue 1, tam jest PSG i wielka przepaść pod względem sportowym. Po herbie widzę dlaczego uważasz że Lens to pewnie jakiś poziom Borussii, ale starczy spojrzeć na wyniki w Ligue 1 w Europie, to jest ten sam poziom co jakaś Austria czy Belgia, a nie top 4.