Wpis z mikrobloga

Teoria: Gdyby tylko konfa mogła rządzić i pokazać jak bardzo obniżają podatki.

Praktyka: Chxja byście zobaczyli obniżone podatki. Za to szuria by wjechała na pełnej kuxwie - antyszczepionkowcy, antyaborcjiniści, kościelne oszołomy, prokacapskie przygłupy, nacjololo i antysemici, pedofilia, antyunijni separatyści.
Gdy sobie pomyslę o tych debilach, to ja już wolę te wyższe podatki.

#polska #sejm #polityka #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #bekazkonfederacji
  • 11
  • Odpowiedz
@szejas: obniżenie podatków musiałoby się wiązać z cięciami wydatków państwa, pytanie na czym uciąć tak by lud się nie zesrał? xD
Chyba jedynie obniżenie wydatków na armie nie spotkałoby się z oburzeniem.
  • Odpowiedz
@szejas: sam doktór Mentzen powiedział, że wielkiej obniżki podatków nie będzie, bo się nie da. Zresztą czy ktokolwiek jeszcze głosuje na konfę z tego powodu? Niby konfiarze wciąż powtarzają, że "gospodarka jest najważniejsza", ale od dawna wszyscy widzą jak to wygląda w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Zresztą czy ktokolwiek jeszcze głosuje na konfę z tego powodu?


@an-drzej: Nikt poza januszexami, przeciętny człowiek w tym kraju nic nie zyska na cięciu wydatków państwa i obniżaniu podatków, szef-janusz mu z tego powodu nie da podwyżki bo zwyczajnie nie musi (kuce by jeszcze chciały zlikwidować płace minimalną), co z tego że państwo np sprywatyzuje szkolnictwo skoro przeciętny człowiek będzie musiał za edukację swoich dzieci zapłacić 2x więcej niż teraz płaci
  • Odpowiedz
@szejas: Z tymi podatkami konfederacji to też jest ciekawa sprawa.

Jak konfederacja powstała to krzyczeli o likwidacji podatków, potem likwidacji niektórych podatków, później już tylko obniżka, następnie o nie dokładanie nowych podatków, a teraz już uproszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szejas: jak widziałam ich projekty ustaw (na GitHub były) to ja już wolę te przydługie połatane ustawy co mamy. Błąd logiczny na błędzie tam był i w ogóle żadnej oceny skutków regulacji.
  • Odpowiedz
Gdyby tylko konfa mogła rządzić i pokazać jak bardzo obniżają podatki


@szejas: przecież pokazują, te projekty ustaw nie wymagające żadnych poprawek, zbawienne dla gospodarki produkowane w ilości minimum trzech na tydzień od ponad czterech lat to mało?!

  • Odpowiedz