Wpis z mikrobloga

  • 0
@duprees była z gościem co prowadził szereg dość fajnych stronek gdzie można było pobierać pliki i torrenty, vorek.pl, exsites.pl, bitnova.infoi jakoś już że 2 lata wszystko mu poleciało bo Canal+ go dojechał, szkoda bo ludzie wrzucali masę fajnych plików zwłaszcza eBooki i audiobooki, tylko że ps to jest inna liga, nie wejdzie byle kto, pliki na różnych dyskach Shell, pobieranie szyfrowane więc pewnie coś z serwerem strony
  • Odpowiedz
Lipa będzie jak nie wstanie :( trzeba jakoś alternatywe na wszelki, może ktoś zakpke na pt albo coś innego godnego ma wolną? Ja na cinemamovies moge..
  • Odpowiedz
  • 0
@lebsky: #polishsource tracker jendank nie działa, wczoraj kasowałem plikii pobierałem jeszcze raz i pobierało bez problemu ale pewnie miałem połaczenia z innymi seedami, na nowych nic nie pobiera, tracker nie działa, no wszystko nie działa a ja mam VIPa na ps czytli teraz #polishtracker i #torrentleech welcome my old friends
  • Odpowiedz
@kanabiss: ilość i jakość wstawek ps miała całkiem fajną pt to nie było ale mimo wszystko ja dobrze się czuje na cmszt - taki przyjemny klimat tam panuje w moim odczuciu.

// w mojej opinii wstaną jak zwykle także bez obaw
  • Odpowiedz