Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: to jest półtrolling śmieje się z tego jak gry wyglądały kiedyś a teraz a mimo to wolę zagrać w starocie z lat 1995-2005 niż w nowości a przynajmniej te na PC


@Skorvez_957_: ja też, ale dalej uważam to za starcze #!$%@?. Jest wiele osób co myśli na serio, że gry kiedyś były jakieś mega wybitne i np "kiedyś nie wychodziły crapy".
@Kryspin013: Nostalgia, przyzwyczajenie i przywiązanie do późnych lat 90-tych plus te poczucie że kiedyś gry robiły małe studia nerdów zapaleńców a dzisiaj celem jest wydawanie DLC i zarabianie na mikropłatnościach. Dawniej wystarczyło kupić dodatek i liczyć na to że studio nie upadło i dorzuciło najnowszy patch. Dzisiaj wiele gier otrzymuje serię patchy na bieżąco na przykład Cyberpunk - wydają gry z bugami a potem muszą je naprawiać. Stare gry są naprawiane
@Kryspin013: nie grałem w większość nowych gier co najwyżej na kilka nowości na konsoli i to ciągle widzę i słyszę płacze maintenance serwery wyłączone, cheaterzy, patche, mikrotransakcje, miliony DLC. Remastery i sequele są hejtowane równo.
Dobre gry to obecnie rarytas żeby nikt nie zhejtował ale pewnie dlatego że celuję w umarłe gatunki a FPsa nie tknę kijem. Krytykuje się także cenę i poprawność polityczną że są za cukierkowe ale mnie aż