Wpis z mikrobloga

Yo,
Jakoś rok temu natknąłem się na Kiszaka ze wzgledu na materiał który upublikował na yt "Co jest nie tak z Diablo 4". Od tamtej raz na miesiąc obejrzę od niego jakiś materiał który znajduje się na youtube. Koleś ma pojęcie co mówi, umie to uargumentować, a jak ktoś ma inne zdanie, to tak poprowadzi rozmowę, że i tak wyjdzie na jego, ale kilka rzeczy są dla mnie w nim dziwne...

1. Czemu typ jest takim Anty-Polakiem? Co mu Polska jako kraj zrobiła? Wszystko co Polskie jest gówniane. Od jedzenia, aż pewnie po dziewczyny - wiadomo oprócz jego księżniczki.
2. Skąd ucieczka do Rumunii? Przejrzałem materiały, ale nigdzie nie ma żadnego wytłumaczenia czemu i po co, a jak już, to w PL nie da się żyć i Rumunia lepsza. Wiadomo strimerzy w PL mają ciężko xD
3. Czemu zaczął streamować po angielsku gdzie ponoć streamując po polsku w hirołsach i DS miał ~2 tys widzów? o.0
4. I co się stało, że znów zaczął streamować po polsku?

Gdzieś doczytałem, że strimował

#kiszak #putrefy #ludolog
  • 5
@Calvex: kilka chwil temu na streamie mówił czemu Rumunia - niby niskie podatki, koszty. IMO to zaszczuli go w Polsce przez sławną aferę z "pobiciem", wystarczy wpisać jego nick w Google i znajdziesz o tym info jeszcze na pierwszej stronie wyników.
@Calvex: 1) bo mu tu nie wyszlo
2) bo jak byl gownostrimerem 100 widzow to mogl sie utrzymac tylko na podatku 1proc w rumuni
3) no bo myslal ze bedzie wielkim zagranicznym strimerem
4) ale nie wyszlo to wrocil do pl
@Calvex: W poprzednim komie masz w sumie idealne streszczenie.

Ale w jednym nie masz racji:

Koleś ma pojęcie co mówi, umie to uargumentować, a jak ktoś ma inne zdanie, to tak poprowadzi rozmowę, że i tak wyjdzie na jego, ale kilka rzeczy są dla mnie w nim dziwne...


Ma pojęcie co mówi, dopóki nie zagłębia się w dany temat i o ile nie dotyczy on stricte gry pod względem mechanicznym. To