Wpis z mikrobloga

@krzywy_kanister tak to z popc. Jakoś chyba w tym tygodniu albo w poprzednim na stronie Nexery (no to oni robili) zmienił się status na gotowy. Na stronie play też jak wpisze adres to napisane, że wkrótce będzie się można podłączyć. Orange póki co nie pokazuje nic. Mobile też nic. UPC zdaje się nie ma u mnie
@Loco_Tranquilo: Czyli to jest siec Nexery a Play dostarcza internet jak reszta operatorow, jak bedzie problem z Nexera to bedziesz mial problem z Playem, bo musisz przejsc przez siec Nexery dopiero do Playa. Lepiej sie dobrze upewnij, nic nie podpisuj za szybko bo mialem podobna sytuacje, chodzil facet z UPC po terenie ktory miala okablowac Nexera, Orange czy Tmobile nie pokazywali dostepnosci a dalo sie podlaczyc dopiero za pol roki czy
@Loco_Tranquilo: od Play bym się trzymał z daleka. Gówniany router, są problemy z IPv4, do tego kłamią na infolinii że da się zmienić router na własny kilkukrotnie, a później mailowo odpisują, że nie ma takiej możliwości.
A i jeszcze zapomniałem - w momencie dzwonienia telefonem jak przełączy się rozmowa na WiFi to nie da się zrozumieć co mówię (nie, to nie wina mojego telefonu, inni mają ten sam problem)