Wpis z mikrobloga

Odnośnie tych wszystkich tekstów "jak czują się teraz wyborcy KO" po jakichś niezrealizowanych obniżkach ZUS czy co tam jeszcze.

CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE.

Czuję się świetnie przejmując się znowu tym, że nie zrealizowano jakiejś obietnicy, zamiast tym, że:

-Masowo wpuszcza się imigrantów do Polski, często na lewych wizach.
-Inne państwa UE mogę przestać respektować wyroki naszych sądów
-Politycy rządzącej partii zamieszani są w załatwianie obywatelstw ruskim oligarchom
-Tracimy kasę na jakieś kary, bo zamiast dogadać się jak dorośli ludzie, kłócimy się jak dzieci z Czechami albo z UE
-Rząd nielegalnie podsł#!$%@? opozycję.
-Komendant policji rozwala posterunek granatnikiem i nie ponosi żadnych konsekwencji
-Przewaliliśmy kupę kasy na elektrownię w Ostrołęce

i jakby poświęcić na to więcej czasu, to można zrobić 10x dłuższa listę.

Także tak, czuję się świetnie czytać o tym, że teraz problemem jest jakaś niezrealizowana obietnica Tuska xD

#neuropa #4konserwy #tusk #polityka #sejm
  • 32
  • Odpowiedz
@Murasame: róbcie screeny, bo takie posty się pięknie zestarzeją. Poziom uwielbienia jakiejkolwiek władzy w Polsce wywala w kosmos, mimo że każda rżnie swoich wyborców, że aż wióry lecą xD
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Możemy sobie gdybać, ale założyłbym się, że sytuacja nie byłaby diametralnie odmienna, gdyby KO rządziło samodzielnie. To, że te 100 obietnic było bez pokrycia to wszyscy wiemy. Ja jedynie zauważam, że ci sami użytkownicy, którzy przez 8 ostatnich lat toczyli bohaterską walkę z populizmem i kiełbasą wyborczą, teraz zamienili się w cynicznych ekspertów brudnej gry politycznej, gdzie wszelkie kłamstwa uzasadnia odpowiedni cel, jakim de facto jest zemsta, co jasno widać
  • Odpowiedz
@Murasame: czyli czujesz się świetnie z tym, że co zostało wprowadzone w prawie podatkowym itd przez PiS, nie zostaje poprawiane przez PO? Typowo polskie podejście, jest jak jest, ważne że somsiad na komisji przesłuchiwany xD
  • Odpowiedz
obecny rząd Tuska ma parę błędów jak np. duża liczba ministrów, kluczenie w sprawie CPK czy pojedyncze przypadki zatrudniania swoich ludzi w spółkach,


@Koziom: ja #!$%@? xDDD Hatfu na was, w sumie przyzwyczajeni jesteście xd
  • Odpowiedz
że najwięcej zainteresowania jest w gnojeniu pisowców.


@Pieszczoszek_Czyscioszek: uważasz, że powsadzanie ich do więzienia jest zemstą? a może po prostu wszyscy powinni być równi wobec prawa? Już pominę, że program wyborczy 100 konkretów to mini-populizm w porównaniu z choćby tylko jednym dowolnym wydaniem wiadomości TVPIS
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko:

uważasz, że powsadzanie ich do więzienia jest zemstą?


Nie. Uważam, że m.in. wykopkami, które tak bardzo emocjonują się tym faktem, kieruje uczucie zbliżone do zemsty. Normalny, zdrowy emocjonalnie człowiek powinien najwyżej kiwnąć w uznaniu głową, gdy słyszy takie wiadomości.

Już pominę, że program wyborczy 100 konkretów to mini-populizm w porównaniu z choćby tylko jednym dowolnym wydaniem wiadomości TVPIS


Ale właśnie o tym pisałem - PIS nie rządzi już, tak jak
  • Odpowiedz