Wpis z mikrobloga

Jutra mija 100 dni od przejęcia rządów przez uśmiechniętą koalicję. Ciekawe jak tam 100 konkretów Donalda? Ciekawe jak tam obietnice uśmiechniętego Szymka. Bo przecież nie może być tak, że jeden i drugi kłamali w żywe oczy do tego stopnia, że musieli być prostowani na Twitterze przez community notes. Takie rzeczy trafiają się tylko politykom PiSu.

Ciekawe jak tym program wyborczy koalicji? Bo przecież nie może być tak, że cały program to j*banie PiSu ku uciesze gawiedzi i straszenie wojną, prawda? Ciekawe jak odblokowanie środków z KPO, bo ja nie słyszałem żeby pierwszy przelew wpłynął. Ciekawe jak tam praworządność, bo przecież nie może być tak że uśmiechnięta koalicja usunęła bezprawnie prezesa TVP i Prokuratora Krajowego tylko na podstawie swojej interpretacji prawa, niepotwierdzonej przez żaden sąd.

#polityka #polska #bekazpo
  • 19
@groman43 hajs z kpo już jest i jest wydawany. Pisem się tego nie dało załatwić. Podoba mi się polityka zagraniczna. Politycy to takie prostytutki. Jak rudy będzie #!$%@? to się wymieni. Proste
  • 0
@Gieremek: Tylko nie obudź się później z ręką w nocniku. PiS musi zostać rozliczony, ale świat na tym się nie kończy. Od #!$%@? PiSu ani ceny nieruchomości w Polsce nie spadną, ani nie przybędzie miejsc w żłobku, ani inflacja nie zmaleje.
@groman43: #bekazkonfederacji. Lubię czytać jak przegranym dupy pękają. Ja tam jestem zadowolony, a na 100 konkretów nie głosowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Już teraz dokładnie widać co by dali głosowanie na katoszurów z Konfy - byłaby szybka koalicja i dalsze niszczenie polskiej państwowości, tylko ten krzyż w zębach partii byłby większy i cięższy. Tak więc wybraliśmy mniejsze zło i uratowaliśmy nasze państwo przed scenariuszem węgierskim. Jak
@groman43 nie zesraj się, wytrzymałem osiem lat nieudolnej władzy kaczyńskiego i sekty smoleńskiej to wytrzymam tuskowe horrory.
Dzięki samym komisjom już zaoszczędziłem bo nie muszę żadnych netflixów wykupywać.