Wpis z mikrobloga

#hearthstone
o #!$%@?, jaka ta gra jest #!$%@?,
wrocilem na moment (aby se sprawdzic co i jak)
odpalilem #!$%@?, przekopiowalem dobra talie bo mialem sporo kart i pogralem chwile, mialem chyba z 30 winow na 2 przegrane i mi dali ze jest nowe rozdanie, teraz stracilem polowe kart.
moj wniosek: zero rozmelusnku na samym graniu, tylko kupowanie talii i ustawianie nowych kart i tak w kolko macieju, nie dziwie sie ze wiekszosc streamerow zrezygnowalo z tego dziela blizzarda, ha tfuu
swoja droga kiedys ta gierke szanowalem
  • 9
@RaV_Oyabun: no nie wiem mam kolege ktory dalej sie jara ze jest prosem w ta gre xd jesli chodzi for fun niby spoko szkoda tylko ze sami produceni próbują stworzyc narracje ze gierka jest na skill kiedy nie ma z tym nic wspolnego
@kocurrek32: Ale o co chodzi z tym, że dali ci nowe rozdanie? Chodzi o rotacje dodatków?
Tak jest od początku istnienia hsa, jeżeli chcesz grać wszystkimi kartami dostępnymi w grze to graj sobie na Wildzie.
W ogóle jak straciłeś skoro posiadasz je nadal, ale na Wildzie.
@kocurrek32 coś #!$%@? w międzyczasie z balansem bo ja wróciłem po paru latach, wziąłem talie którą mi dali na nowy sezon "zaraziciel" i mam 11/0 narazie i 3 ranga jak nie znam kart nie znam talii i popełniałem takie błędy, że już po rzuceniu karty wiedziałem, że mogłem lepiej, a wygrywam ze wszystkim.
@Ziutek_Grabaz: 3 ranga to która? Bo są platyny, diamenty, goldy, brązy, silwery. Łatwo wbić golda platynę tak naprawdę byle czym, w dodatku obecnie jest ogromna ilość botów.
W mojej opinii z balansem jest coś nie tak ponieważ to co w obecnej mecie można wyczyniać małym kosztem wola o pomstę do nieba.
Dla przykładu 2 dni temu wbiłem golda 10 tak naprawdę bez żadnego trudu niegrywalną talią pirate rogue, ale po wbiciu
@Wimix21 mi akurat nie o to, ale jak wchodzę po chyba 4 latach i dostaje gotową talie którą wygrywam 13 gier na 13 nie umiejąc nią grać, to coś jest nie teges. Na początku nawet talią z tier list której się uczyłem i do której musiałem dokupić pare kart(za wewnętrzną waluta bo jigdy złotówki na to nie wydałem) nie zdobyłem takiego wyniku. A tu na start nowy gracz może mieć prawie, że
@kocurrek32 jest tak, że jak startujesz po przerwie z niskim mmr a ogarniasz, to lecisz do diamentu w moment. W styczniu miałem ponad 20 Winów z rzędu hunterem. Ale z D2 do legendy spędziłem z 40-50 gier.