Wpis z mikrobloga

#programowanie #zalesie
Kurna, mama mówiła idź do Nvidii mają biuro w Warszawie, spokojnie sobie do Denver, będziesz latał w wieku 30lat emerytura, ale mame ja chce Reacta, i nie wiem co to wskaźnik, nie wezmą mnie. Dziś z samych akcji miałbym parę baniek. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?ć big tech hype cycles. Mam nadzieje, że w nowym się coś fajnego wylosuje. Gdzie te czasy kiedy za tindera dla psów można było mieć kapitalizacje 1miliard$. I podtrudniać kontraktorów z Polski za stawki, które tutaj płacą lekarzom. No nic biere symfonie cpp i trzeba się nauczyć co to ten wskaźnik bo same się te tensory nie będą pisać.
  • 5
@Przedlurzacz: #!$%@? tam, dzieciaki robią finetuning, i bzikają( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko teraz zamiast odpicowanego githuba musisz mieć #!$%@? kaggle i doktorat rozpoczęty i ze 2 artykuły naukowe. Bo ten sam biznes co finansował tindera dla psów teraz daje pieniądze na wszystko co ma AI w nazwie. Więc Keras Tensorflow Pytorch i bzikaj to nie jest rocket science. Tam nawet crudów nie trzeba pisać.
@ZbigniewUSA: #!$%@? widziałeś jaką ma kapitalizacje ten skośny? Jeszcze trochę podpompują i chłop będzie bogatszy od billa gatesa, ja na jego miejscu bym mówił, że jezus był murzynem i że wszystko będzie dobrze. Plus chłop rozdaje łopaty w tym w tym wyścigu więc co ma gadać? Robić se konkurencje to nie jest programista z wykopu. Im mniej ludzie będzie ogarniać tym typ zgarnie lepszą kasę. Zamiast trollować ucz się bo zostaniesz