Wpis z mikrobloga

stary, daruj sobie. Skąd wiesz, jak go nie znasz w rel.


@artur-warszawa: Bardzo słuszna uwaga. Otóż wiem. Wiem, ponieważ znam nieatrakcyjnych młodych i tak dalej, którzy odnoszą sukcesy i podbijają płeć przeciwną i w ogóle robią karierę. I mają jedną wspólną cechę, której op nie posiada. Jaką? NIe użalają się na wykopie, tylko knują, rzeźbią, kombinują i robią wszystko co w ich mocy, aby swoje wady zamienić w zalety. Dlatego
  • Odpowiedz
@mike78 strasznie to uprosciles na wzór osób pozytywnych, nie uwzględniając tego, że sukces jest sukcesem wtedy, gdy niewielka liczba osób jest w stanie wykonać zadania, cele w porównaniu do ogółu. Gdyby każdy umiał tak jak ci, których opisałeś, to sukces nie byłby sukcesem, a standardy by podskoczyły jeszcze bardziej do góry. Wiem po sobie, czyli w sumie Ja też jestem gupi op heh w pełni rozumiem co znaczy stanąć i nie
  • Odpowiedz
@artur-warszawa: Cała twoja odpowiedź to jest jeden wielki bełkot, który logiki na oczy nie oglądał. Nie mam zielonego pojęcia, co usiłujesz przekazać. Jeśli pisałeś to po pijaku, to idź wytrzeźwiej, a jak nie, to gorzej.
  • Odpowiedz