Wpis z mikrobloga

#sluzbazdrowia

Nie sądziłem,że pensje pielęgniarek są teraz tak wysokie.
Pielęgniarka z gołym licencjatem,bez specjalizacji,bez kursów,BEZ DOŚWiADCZENIA(praktyki na studiach trudno nazwać prawdziwym i wartościowym doswiadczeniem),bez angielskiego.Dziewczyna 22 lata,zaraz po studiach dostaje 7750 zł brutto,bez nadgodzin i to przy bardzo ostrożnych założeniach(tylko 30 godzin nocnych w miesiącu i standardowo 2 niedziele po 8 godzin).Netto jakieś 6100 zł.(zerowy Pit).

Informuję,wszystkich idiotów,którzy twierdzą,że to mało,że taka pensja jest NIEOSIĄGALNA dla praktycznie każdego inżyniera zaraz po polibudzie nawet w top 5 miast.Inforumuję,że żeby inżynier dostał 6100 netto w Krakowie musi mieć minimum 2 lata doswiadczenia+pakiet office+dobry angielski.
Informuję również,że 6100 zł netto nie jest w stanie zarobić w powiatowym miasteczku na Podkarpaciu żaden,powtarzam ŻADEN inżynier nawet z 5 językami obcymi.Pielęgniarka w bankrutującym powiatowym szpitalu dostaje tyle na start,pierwszego dnia pracy.
  • 28
@Zle_Japko koleżko od lipca 2024 ma ok 6700 brutto.Do tego dodatek za nocki lekko 1000 zeta brutto(ja policzyłem tylko 30 godzin nocnych,a jes ich wiecej).
Ale dlaczego zapraszasz mnie do pracy w szpitalu? Tak ciężko ci przyznać,że 6100 netto na zadupiu w Podlaskim to sporo? To tam na wsiach u ciebie tyle płacą 22 letnim dziewczynom po innych studiach?
@polot zapraszam Cię do pracy w szpitalu bo jest dobry hajs do wzięcia a brakuje nam pielęgniarek. Ty piszesz o lipcu 2024 to jeszcze napisz ile będą zarabiały w lipcu 2035 ;) w tej chwili i do tej pory 5900 brutto zasadniczej. Nocki to + 60% do godziny masz więcej nocek to zarabiasz więcej. W dodatku dyżury są 12 godzinne zazwyczaj to też wpływa na to że masz nadgodziny liczone. Ale dziecka
@Zle_Japko po co mnie tam zapraszasz? Ja nie mówię o charakterze pracy pielęgniarki,tylko o dobrym hajsie dla łaski świeżo po studiach na #!$%@?.

Widać prawda cię boli i już nie możesz ukryć faktu,że pielęgniarki mają dobry hajs.
6100 netto dla 22 letniej pani inżynier w Warszawie to natomiast nadal mokre sny.Nawet po 2 latach doświadczenia i biegłym angielskim
@Zle_Japko: Ja ciebie koleżko też zapraszam na produkcję.3 zmiany,do ogarnięcia autocad i dokumentacja po angielsku.Za miesiąc przyjeżdża zarząd z Niemiec i po angielsku przedstawisz im swoje obecne wyniki w pracy.To wszystko za 4800 do ręki.Z tego 1000 zł miesięcznie wydajesz na kurs angielskiego.Szykuj się-za 3 miesiące masz rozmowę z przełożonym,który zweryfikuje twoje postępy i poziom językowy.Jak coś będzie nie tak to nie przedłużą ci umowy.

Także,zapraszam do fabryki,do Krakowa za 4800
  • 0
@polot ale Cie odkleiło () jakie kursy za 1000zl - po liceum a nawet studiach masz B2 które wystarczy w 100%.
Jak dla mnie to ta pielęgniarka może nawet i 10k mieć byle robiła to dobrze i żebym ja nie musiał.