Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@vateras131 myślałem, że jak piję sobie wodziczkę Muszyna i chce silnego wojownika, to mam wybrać


Nie no, to prawie na pewno będzie biały chłop, bo zwyczajnie tak mam najlepsza immersję, ale płeć i rasa to dopiero początek całej zabawy, będą musiał pokombinować, co dalej :)
via Android
  • 0
@Fevx nie miałem przyjemności :)
W Baldura dwójkę grałem dawno temu i trochę inaczej to wszystko zapamiętałem, bardziej przystępnie. Albo w trójce tylko to tak wygląda na pierwszy rzut oka, a w rzeczywistości nie jest tak źle. Zobaczymy ¯_(ツ)_/¯
@Majku_ wygląda tylko tak :) jakąkolwiek rasę wybierzesz to dobierasz klasę jakąkolwiek chcesz, atrybuty gra wybiera domyślnie, czary chyba też, i jazda. Albo wybierz woja lub paladyna, tam prościej jest z ustawieniem wszystkiego. Z reszta na zwykłym poziomie trudności czymkolwiek grasz to będzie dobrze.
A się śmieje z Pathfindera bo tam jest 3x więcej ogarniania niż w BG3 przy tworzeniu postaci.
  • 0
@Fevx: @vateras131 dzięki za porady :)
Z rozpoczęciem rozgrywki poczekam jeszcze trochę, ale chciałbym przygotować się trochę lepiej, by w pełniejszy sposób doświadczyć rozgrywki, niż było to np. w przypadku Divinity.