Wpis z mikrobloga

Ja jestem męczybułą i mielę tematy do porzygu, ale ogarnijcie się. W polsce nie ma tylu miejsc pracy oferowanych przez polaków ile jest w niemczech stworzonych bezpośrednio przez niemców.

My na wyjściu z UE po prostu nic nie zyskujemy, każdy kto wam mówi o potężnej polsce po prostu kłamie i robi was w balona. Jestem typem którego zaorała matematyka na maturze ale dane i liczby po prostu są faktami, są bezlitosne i nie zostawiają na nas suchej nitki.

Polska gospodarka po 15 latach w UE to żart i bez UE się dosłownie obsra*y

#konfederacja #bekazkonfederacji #k0nfedepis #bekazk0nfedepisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #rosja #uniaeuropejska #ukraina #polska #sejm #wojna #neuropa #polityka
  • 3
@czasnawybory666: Korzyści z EU mielibyśmy gdybyśmy mieli prawdziwych PRO-Polskich polityków, a nie te sprzedajne pacynki na usługach obcych państw od dziesięcioleci. W tej chwili jesteśmy niewolnikami EU, ale wyjście z EU to wielki błąd i rusek tylko na to czeka. konfederacji i ich szczekaczki oczywiście manipulują ile mogą, że wyjście z EU jest pozytywne. Może byłoby gdyby nie istniała rosja i jej satelici. W obecnej sytuacji EU to dla nas dodatkowa
@czasnawybory666: jesteśmy taką montownią dla Niemca że jak niemieckie wyniki gospodarcze zaczną chociaż śmierdzieć czerwonym kolorem to u nas jest gospodarcze tsunami mit Wielkiej Bolzgi istnieje tylko w głowach prawicowych romantyków