Wpis z mikrobloga

Tak to widzę na ewentualną Walię. Bramkarz jakikolwiek z tych trzech, obronę nie wiem z kogo zlepić bo to i tak nic by nie dało, nie dało by nic. Oczywiście środek pola niemal nie istnieje ale czy my tam kiedykolwiek rządziliśmy? Lepiej mieć obronę z czterech zawodników i skrzydła w czym jest jedyna nasza nadzieja na jakieś akcje więcej niż odbijańce i połamańce.
#mecz #reprezentacja
szuleer - Tak to widzę na ewentualną Walię. Bramkarz jakikolwiek z tych trzech, obron...

źródło: Screenshot_20240320-064924_Flashscore

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@szuleer wywal tego Beresia, zmień na 3-5-2, Kiwior pół-lewy Nicola i Franek boki, Szymańskie i Zieliński w środku, Lewy + dowolny partner w środku
  • Odpowiedz
  • 1
@red7000: nigdy w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopiero po odpadnięciu ludziom się oczy otworzą, że trzech obrońców to nic dobrego. Większość i tak już w ankietach odpowiada, że jedynie czwórka z tyłu.
Z twojego ustawienia to widzę jedynie akcje w stylu solowa Zalewskiego, wrzutka Frankowskiego i takie sytuacje może trzy w meczu. Ani to nie ma jak atakować ani bronić.
  • Odpowiedz
  • 1
@red7000: Mam Beresia bo gra w klubie na tej pozycji i to jest serie a, może być Cash a nawet Zalewski ale w tym ustawieniu. Kiwior gra na tej pozycji w Arsenalu, na czterech obrońców grają i on na lewej.
  • Odpowiedz
@szuleer: Od połowy grudnia chłop zagrał 3 całe i 3 połówki meczów w potencjalnym spadkowiczu serie a. Ja bym na niego nie stawiał, choć go całkiem lubię i dawał radę w kadrze. Jak dla mnie on już nie ma formy i zaraz będzie zjazd do eklapy. :/
rzaden_problem - @szuleer: Od połowy grudnia chłop zagrał 3 całe i 3 połówki meczów w...

źródło: 05a2c9d24

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@rzaden_problem: fajnie ulepione, Cash jakoś nie dojeżdża w reprezentacji, Romanczuk trochę niewiadoma. Zobaczymy dzisiaj po meczu jak oni się prezentują. Probierz ma czasem dziwne dobre pomysły, które się sprawdziły jak Peda i Piotrowski, może czymś zaskoczy
  • Odpowiedz