Wpis z mikrobloga

Kolejny dowód na to, że jak coś robię to robię to porządnie i solidnie. Oczywiście nikt tego nie wykopie bo tutaj można jedynie liczyć na szyderę i szkalowanie gdy noga się powinie a nie na szacunek i uznanie.
#stepujacybudowlaniec
FejsFak - Kolejny dowód na to, że jak coś robię to robię to porządnie i solidnie. Ocz...
  • 38
  • Odpowiedz
  • 21
Filmy bez kontekstu są jak ogłoszenie o sprzedaży samochodu bez podawania ceny.


@BiggerJapanTapczan: jeżeli ktoś nie śledzi tagu to faktycznie może się trochę pogubić - ogólnie chodzi o to, że czego bym nie zrobił to jest masa komentarzy szydzących. Na przykład jak zrobiłem filom z pierwszego testu gdzie cała woda wyciekła to się śmiali, że "kto by się spodziewał" i wykopali film na główną w kilka minut. Natomiast jak wrzucam film
  • Odpowiedz
@FejsFak: na mirko sie plusuje, wykopuje sie na głównej a tam nic nie widziałem. Nie śledzę tagu, wiem że zrobiłeś schody a to mi wygląda na przydomową oczyszczalnie ścieków z 3 osadnikami
  • Odpowiedz
@FejsFak plusik leci i pozdrawiam. Nie myli się tylko ten co nic nie robi więc gratuluję że druga próba się udała. A wjazd do garażu poprawiałeś? Nie śledzę dokładnie tagu, da się już wjechać Alfą?
  • Odpowiedz