Wpis z mikrobloga

@MarleyZDR wiesz jak dorośli ludzie potrafią się nazywać w związkach i co więcej! - nikt się za to nie obraża? Nie śniło ci się xD a tutaj każdy oburzony jakby to było co najmniej o nim samym. Wąchanie majtek, podsłuchy - masz na to dowody? Ja wiem że Wykop to nie sąd i tutaj można napisać cokolwiek o kimkolwiek, ale jeśli zamierzasz punktować w ten sposób ludzi, to liczę że dysponujesz konkretnymi,
@Alzena: Trzymanie rzeczy ze Szkolnej w torebkach, aby "zapach" nie wywietrzał. Spłakanie się zezowatej, że oni mówią, że majtki wącham. Samoistne włączanie się sprzętu na Szkolnej, zdalne blokowanie telefonu, podgląd na kamery z możliwością rejestracji dźwięku 24/7, namierzanie telefonu Majora w celu uzyskania koordynatów leśnej miejscówki do wąchania. Starajcie się lepiej gumowe podnóżki, bo my mamy na to twarde dowody, a wy co najwyżej możecie co raz o nich przypominać. Każdy
@marjan1234 zapoznaj się z definicją słowa dowód. To co piszesz to są twoje urojenia, wyjęte z kontekstu cytaty (wiesz że niektórzy ludzie czasem żartują i to co mówią nie zawsze należy brać w 100% serio? xD), zasłyszane z różnych źródeł od różnych ludzi niesprawdzone i niezweryfikowane informacje, spekulacje itd. Kononowicz ma zamontowane kamery w domu? W kiblu? Pokaż na to dowody.
@Alzena: Po pierwsze, to jeśli uważasz że nazywanie drugiej osoby na forum publicznym prostytutką jest normalne, to oznacza że to z tobą jest coś nie teges. Ale w nietypowym związku to normalne, tak jak zamykanie na klucz, aby druga osoba nie przeszkadzała. W końcu miała cukierki. Była taka sytuacja, że psychol zamknął kobietę na 2 tygodnie w piwnicy i też twierdził, że nic się nie stało, bo miała co pić i
@marjan1234 żeby był sens podejmowania z tobą dalszej rozmowy musiałbyś zrozumieć, że to NIE SĄ fakty. Ani DOWODY. To są zasłyszane przez ciebie informacje przekazywane przez osoby trzecie okraszone emocjonalną interpretacją. A to jest kolosalna różnica. Komputery oczywiście są podłączone do internetu (i to od wielu lat) i to jest fakt, ale już „aby rudy mógł słuchać o czym się mówi „ - jest twoją (lub osób trzecich) wolną interpretacją. Na tym
@Alzena: Interpretacja jest taka, że nie ważne jakie fikołki będziecie tu uskuteczniać, to nikt wam tych dowodów na tacy nie położy. Nie po to 30 osób pracowało por bono, analizując kilkanaście godziny materiału, łącząc to w piękną całość i zapisując ją w kilkunastu miejscach, aby dać to teraz na złotej tacy, aby to strącić. Nie, nie, nie. To zostanie opublikowane w stosownym czasie, a cała heca polega na tym, że ma
@marjan1234 xD jedyną osobą która może mieć cokolwiek na tacy jest Olgierdano - z tego tytułu, że jeździ na rozprawy sądowe i spotyka się oko w oko z twoim idolem Sławkiem któremu poświęcasz tyle zapału i energii xD a sąd to nie Wykop, tam nie przejdzie narracja naszpikowana emocjonalnym bełkotem i interpretacją „faktów” zasłyszaną od jakiejś piątej wody po kisielu. Ani ty ani nikt tu na wykopie nie ma pojęcia jak tak
@marjan1234 czy tobie się wydaje że Olgierdano jest aż tak głupi żeby mówić obcym ludziom z Internetu jakie są naprawdę fakty? xD Zrozumcie w końcu, że tylko z waszej perspektywy on jest dla was równym kumplem i „brachem” - wy dla niego jesteście po prostu szarą masą anonimowych ludzików które czasem wrzucą mu do skarbonki parę groszy. Za chwilę skończy się ten cyrk i olo zniknie z Internetu jak sen złoty. Serio
@marjan1234 i to jest przykład dowodu. Ty mi piszesz swoje urojenia oparte na domysłach, że pewnie nie wiem kto to a ja ci mówię że wiem - i żeby nie być gołosłowną na dowód tego mam stosowne screeny. A nie takie bajdurzenie które uskuteczniasz. Miłego dnia 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
@marjan1234 to „cyk” ma czego dowodzić? Że nie cały Wykop go lubił ? Ok, niepotrzebnie uogólniłam - nie lubił go cały Wykop. A teraz wrzuć filmik na którym widać że Sławek „wącha gacie meneli” - bo stwierdziłeś, że to robi. Jeśli wrzucisz taki materiał natychmiast zwrócę Ci honor.