Wpis z mikrobloga

  • 20
@PoProstuOn Też się #!$%@?łem. Na #!$%@? mi 45gb jak ja Nawet 5 nie wykorzystuje tak na dobrą sprawę... Czemu nie wprowadzą jakiegoś pakietu za 15zł/5gb...
  • Odpowiedz
@PoProstuOn a komu to potrzebne? W Orange free dalej pakiet roczny to 365zl w tym bez limitu i po 200GB/m które sie kumuluje. Obecnie po paru przedłużeniach mam ok 10TB. Dodatkowa karta z netem przenieś nr z innej sieci (nawet taki zarejestrowany wczoraj) za mój Orange daje ok 200GB
  • Odpowiedz
@PoProstuOn też właśnie dostałem maila i szukam alternatywy.. Jakiś czas temu anulowali plan 25zl/15gb I wymusili przejście do tego 30/30, teraz znów to samo..
Realnie z tego pakietu wykorzystuje jakieś 5gb max, chyba czas na zmianę na coś w granicach 20-30 zł.
  • Odpowiedz
@Cadore lajt mobile, byłem kilka lat temu i kiepskie doświadczenia.
Obsługa online nie istniała, roaming drogi (był co miesiąc rabat 20 zł, który nie był przyznawany jeśli używało się roamingu) no i zasięg Plusa jako jedna wielka porażka.
Potem Plush, ciągłe problemy z aktywacją pakietu.
No i z Flex spokój, ale jak drożeją to już nie tak wesoło.
  • Odpowiedz
@PoProstuOn dla Syna kupilem abo w CrossMobile za 10zl/m nolimit i 10GB zobaczymy jak to będzie działać. Warto dodać że 10zl jest przez pierwszy rok później zobaczymy
Ps eSIM w mobile Vikings dostępny jest narazie tylko w subskrypcji od 35zl/m
  • Odpowiedz