Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka że trzaskowski nie ma z kim przegrać, wy kompletnie nie rozumiecie ludzi z warszawy tylko wyciągacie typa co rozdaje hot dogi, albo non stop piszecie o kupie w wiśle, a teraz forsujecie typa który z warszawą ma dosłownie zero wspólnego bo jest wysoki i """przystojny""" i taki wielce amerykański. (Z głosem jak pipka xD) Kolejni są wipler i jakaś babka której nikt nie zna.

Równie dobrze te wybory mogłyby się nie odbyć, bo i tak z góry wiadomo że wygra trzaskowski, nikogo nie obchodzą pajace którzy są z miasto jest nasze czy antysystemowcy, my chcemy mieć po prostu fajnego gospodarza a reszta się zrobi w swoim czasie

zresztą i tak zainwestowali w transport publiczny przez jego kadencje i nawet jeżeli trzeba go jeszcze dopracować to nawet ja nie mam już na co narzekać, niech zrobi lepsze trasy dla autobusów, bus pasy, więcej tras pociągów, od razu 3 i 4 linie metra i mi starczy, mówię za siebie

#kanalzero #warszawa #wybory #sejm #bekazlewactwa
  • 4
Równie dobrze te wybory mogłyby się nie odbyć, bo i tak z góry wiadomo że wygra trzaskowski, nikogo nie obchodzą pajace którzy są z miasto jest nasze czy antysystemowcy, my chcemy mieć po prostu fajnego gospodarza a reszta się zrobi w swoim czasie


@czasnawybory666: no właśnie i tu jest problem bo to oznacza że nawet jak będzie ujnia to będzie dobrze. Nie ważne co zrobi to będzie znowu prezydentem. Nie ważny