Wpis z mikrobloga

Życie to symulacja. Co byśmy nie robili, to i tak nasz los jest zaprogramowany. Przyklad, za każdym razem jak chcę zainwestować w coś, to wychodzą jakieś problemy, które uniemożliwiają mi inwestycję. Ale nie chodzi tu o brak kasy , a o takie losowe powody. A to nie działa strona internetowa, a to w najważniejszym momencie ktoś do mnie zadzwoni, a to muszę pilnie odejść od kompa, a to nie ma danego meczu na ktory chcę postawić w ofercie u mojego bukmachera. Za każdym razem kiedy miałem takie problemy, to później się okazywało, że gdybym wpakował w to hajs, to byłbym na mega dużym plusie. Jak wyjsc z tego matrixa??? #kryptowaluty #bukmacherka #finanse #matrix #symulacja
  • 6
@mr_ponglish: po prostu wszechświat ma już plan na przyszłość, a Ty swoim działaniem byś go zmienił. I musiałoby być wszystko na nowo przeliczone. A wszechświatowi nie chce się tego robić. Dlatego bogatym łatwo jest się dalej bogacić, a biednym ciężko wyjść z biedy.
Co nie oznacza że nie da się zmienić planu. Tylko trzeba się bardziej postarać i rzucić wyzwanie wszechświatowi.
@mr_ponglish: iks de…tak samo ludzie wierzący w czarnego kota czy piątek 13 utwierdzają się w swoich przypuszczeniach tak samo Ty wierzysz w to że wszechświat rzuca Ci kłody pod nogi (IKS D3) przekorny los jak to śpiewał Zenek