Wpis z mikrobloga

@Hahaahahaha: Youtube od początku 2023 roku gdy zakładasz konto dodaje te cyfry.

Btw. to do starych kont też dodał. Np. ja mam dużo kont, które mają po 12 lat i dodali mi 4 cyfry.

Prawdopodobnie mają już tyle nazw kanałów, że nie dało się znaleźć wolnej nazwy, więc teraz możesz założyć sobie konkretną nazwę, ale do twojego nicku dodawane są 4 cyfry i wtedy w linku do twojego kanału też niestety
@Pepe9248: @Bumelante @Davy27 @wonsztibijski dobra nie ma co z wami dyskutować, szkoda że Ci ludzie tylko biorą udział w dyskusji tylko kiedy jest temat polityki, dużo przykładów jest, przeważnie filmiki kanału zero, teraz widziałem jak MocnyVlog się wypowiadał na temat Pegasusa i same komentarze “A Tusk Galileo?”, “nie odzywaj się grubasie jak się nie znasz”, “fajnopolak” itd. Jak tego nie zauważacie to gratuluję inteligencji
@Hahaahahaha: Piszę ci przecież, że też to zauważyłem, ale sprawdziłem i to nie są boty, tylko normalni ludzie.

Żyjemy w bańce informacyjnej. Nie zdajesz sobie sprawy, że tacy ludzie chodzą po tej ziemi, oddychają tym samym powietrzem, nawet mijasz ich na zakupach w biedronce. Jesz w restauracji z tego samego talerza co Wiesław3358, który napisał te głupoty.

Pewnie pamiętasz ten internet z 10 lat temu jak nie było tutaj Januszy i