Wpis z mikrobloga

przeszedłem to DLC do FEARA 2 reborn i szału nie ma xd krótkie to jak nie wiem, dwie fajne scenki są zwłaszcza ta końcówka gdzie żołnierze "idą"(kto grał ten wie) ale ta scenka jest fajna tylko i wyłącznie przez fenomenalny głos Paxtona Fettela :d strachu tutaj nie ma tak samo zresztą jak w podstawce to jest call of duty z mechami i biegającymi po ścianach gnojkami xd nie miałem też żadnych większych problemów żeby ją przejść tylko w jednym momencie się pomyliłem i nie wsiadałem do mecha a w drugim były te niewidzialne gnojki i sie trochę przestraszyłem że utknę ale poszło gładko xd ogólnie w porównaniu do dodatków pierwszej części to to trochę śmiech na sali xd żadnych nowych broni, jedna misja będąca "the greatest hits" podstawki i w sumie tyle, jedyne co się zmienia to interfejs bo gramy żołnierzem repliki, trudno coś o tym dlc powiedzieć jak będzie okazja i lubicie fear warto przejść ale nic specjalnego xd
#gry #fear #recenzja
morgiel - przeszedłem to DLC do FEARA 2 reborn i szału nie ma xd krótkie to jak nie w...

źródło: rsz_15b60f4f-1634-f95d-2a3294c227217295fear_-_paxton_fettel

Pobierz
  • 5