Wpis z mikrobloga

Detoks dopaminowy czas start!
Usunięte wszystkie social media, rzucam alkohol i ograniczam palenie. Plan na dziś to siłownia, praca, książka i może jakiś film na koniec dnia.
Życie zaczęło się nareszcie powoli układać (!) więc myślę, że oczyszczenie głowy w taki sposób pozwoli mi jeszcze bardziej realizować swoje plany.
Tak się cieszę Mirki, bo jeszcze chwile temu myślałem o magiku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem czy to hipomania czy nie, ale wykorzystam ten czas!
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #depresja
  • 31
@szczurozjadacz: no jak ktos #!$%@? od rzeczy to wiadomo, że trzeba taką osobę poprawić, bo żyje
w błędzie. Nie rezygnujesz z dopaminy tylko z socjalow i z alkoholu, ale pamiętaj alkoholik zawsze jest alkoholikiem nawet jak nie pije. Widać zresztą, że masz tendencje do uzależnień także uważaj. Mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki Mirek
@szczurozjadacz: Powodzonka życzę. Tak jak wyżej napisali koledzy i koleżanki - wypok też do #!$%@?, bo pomimo tego, że wchodzisz tutaj rzadko to w dalszym ciągu to social media i za chwilę przestanie Ci wypok wystarczać i będziesz szukał mocniejszych doznań, więc wrócisz do innych social media.

+ imo rzucanie wszystkiego w tym samym momencie będzie we większości przypadków skazane na porażkę, ale życzę powodzenia!
@szczurozjadacz: trzymam kciuki mocno, ale może zacznij spokojnie, np od rzucenia alko (najważniejsze, kluczowe wręcz) i wchodzenia tylko na jednego wybranego sociala, bo zaraz wrócisz z pełną mocą. Wyobraź sobie, że poziom dopaminy w ciele zachowuje się jak ciecz w płaskim naczyniu. Jak jebniesz za mocno i zrobisz w nim falę, to zaraz będziesz miał dołek i jeszcze trochę wychlapiesz na boki. Na spokojnie, wypłaszczaj ekstrema, ewolucja, nie rewolucja.
Weź suple