Wpis z mikrobloga

@komuch92: to ni #!$%@? bym tak nie pracował, robiłem kiedyś na dwie zmiany i już organizm się #!$%@?ł, rytm dobowy, nie wiedziałem kiedy srac a kiedy spać.
Przy takim systemie to by mnie całkiem #!$%@?ło do końca.
  • Odpowiedz
@komuch92: po neeciku to juz chyba lepiej stricte na nocki chodzic, pracujesz wtedy kiedy wszystko nie zyje, a masz czas dla siebie za dnia i wtedy wszystko sobie mozesz z palcem w dupie zalatwic prawie bez kolejek, bo kto bedzie np do urzedu na 11-12 chodzil

a pracowac za dnia to #!$%@? bo musisz prac urlop zeby cokolwiek zalatwic jak masz sredniego pracodawce, ktory nie pozwoli ci skoczyc i ogarnac spraw
  • Odpowiedz
@komuch92: pracuje od 2 lat na 4 brygady w dodatku nie produkcja tylko bardziej stresujące zajęcie. Nie polecam nie masz ani życia towarzyskiego ani trybu "dom" (w stylu weekendu). Masz dodatkowe wolne które ciężko wybrać kiedy ci pasuje i bez niego nie masz jak odetchnąć. Sam nie wyobrażam sobie przesiedzieć tu więcej niz 15 lat dla krótszej emerytury
  • Odpowiedz
@komuch92: W takich chwilach dziękuje Zeusowi za pracę zdalną z piwnicy. HR-ówki nie lubia NEETu więc pracy w poważnym korpo nie dostaniesz. Nie wiem jak z wykształceniem i poprzednim doświadczeniem u Ciebie. Z drugiej strony jak pójdziesz do kołchozu to również jest cios w CV bo nikt nie chce do korpo brać przekwalifikowańca z fizycznej pracy. Tak czy inaczej nie jest kolorowo ziomuś.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: całe szczęście, że jestem na tyle upośledzony, że nie nadaję się do fizycznej pracy i nigdy takowej nie szukałem, dziwi mnie, że tylu bywalców tego tagu mówi o przegrywie gdy są na tyle sprawni fizycznie by pracować w powiatowym kołchozie czy innym kamieniołomie

Jeszcze co drugi prawo jazdy ma
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: no żeby pracować fizycznie to trza być jeszcze fizycznie w jakimś stopniu sprawnym, ja bym za #!$%@? nie dał rady podnosić jakiś rzeczy na magazynie, ledwo chyba 10 kg podniosę xD

a prawka w życiu nie dałbym rady zdać i mega bym się cykał jeździć samochodem, na szczęscie jest mi absolutnie niepotrzebne
  • Odpowiedz
@komuch92: centralna sterownia pewnego zakładu przemysłowego. Źle się wyraziłem, wcześniejszą emerytura = pomostowka w wieku 60 lat na którą mogę pójść mając 15 lat pracy w moich (szkodliwych) warunkach
  • Odpowiedz