Wpis z mikrobloga

Mirki, myślę ze mogę z czystym sumieniem polecić drukarkę, laser ze skanerem i wifi oraz usb od Brother
https://www.brother.pl/printers/laser-printers/dcp-1610we

Toner kosztuje grosze, a po aktualizacji firmware działa po WiFi jak złe, działa też z Macbook, niestety nie obsługuje airprint przez co nie zatrybi z iOS/iPadOS

#komputery #drukarki #siecikomputerowe #laptopy
Pan_Slon - Mirki, myślę ze mogę z czystym sumieniem polecić drukarkę, laser ze skaner...

źródło: dcp1610we_main

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
a jak działało przed?


@wypokowy_expert: drukowala jak chciała, czesto nie chciała, była offline, musiałem ją wyłączać i włączać ponownie, logować do wifi etc. od aktualizacji firmware od kilku miesięcy nic z nią nie robię, cały czas jest włączona, bez problemu się wybudza i drukuje
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: niekoniecznie bo sam się na podobnym modelu (DCP-1610W) gruuuubo przejechałem w 2018-2019. Drukarka po kilku miesiącach pracy wpadała w jakiegoś poyebanego bootloopa i nic nie dało się zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pierwsza sztuka pojechała na serwis, przysłali drugą, druga pojechała na serwis warunkowo (tuż po zakończeniu gwarancji), przysłali trzecią i nie zgadniesz co się z nią stało. Otóż... to samo.

Więc kupiłem porządną, z
  • Odpowiedz
  • 0
@purrminator: co mogę poradzić, ta działa choć miała swoje historie i buntowała się z drukowaniem, patrząc jednak na to że firmware jest aktualizowany wiele lat od zakupu i to że firmware rozwiązuje problemy, jestem zadowolony
  • Odpowiedz
@purrminator: No, to że Brother jest zachwalany to nie znaczy że bez wad. Trochę jak ze Steamem, wszyscy chwalą pomimo tego że ma wady bo konkurencja ma dodatkowy chromosom jak nasza kochana moderacja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A swoją drogą to coś mi w tej chronologii nie pasi. W 2018-2019 przejechałeś się na DCP a potem kupiłeś coś z serii MFC i to nie miało awarii
  • Odpowiedz
@supra107: sorry, w robocie byłem i nie miałem jak odpisać. Oczywiście że się yebłem bo skakałem między zakładkami przeglądarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na screenie poprawne daty.

No, to że Brother jest zachwalany to nie znaczy że bez wad.


@supra107: ament. Nie tylko zresztą Brothera się to tyczy, tak jest na każdym kroku. Sam miałem tak z Gigabytem który najpierw doprowadził mnie do szału
purrminator - @supra107: sorry, w robocie byłem i nie miałem jak odpisać. Oczywiście ...

źródło: drukarki

Pobierz
  • Odpowiedz